ARMATÚRY A SANITA Z MYJAVY

Viac o SLOVARMe

Slovarm bude opäť silnejší

S platnosťou od 1. 1. 2024 dochádza k zlúčeniu spoločností SLOVARM, a. s. Myjava a PREMATLAK, a. s. Častkovce do jednej spoločnosti, ktorá bude pôsobiť pod obchodným názvom SLOVARM.

Prečítať viac Zdielať

Ďalší úspešný audit v spoločnosti Slovarm

V júni 2023 bol v spoločnosti Slovarm vykonaný dozorný audit audítorskou spoločnosťou TÜV SÜD. Audit Q, E, B, na ISO 9001, ISO 14001 Enviro a ISO 45001 Bezpečnosť skončil úspešne.

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

O spoločnosti

SLOVARM vznikol v roku 2000 ako nástupca Slovenskej armatúrky Myjava. Špecializuje sa na výrobu domových a bytových armatúr, komponentov pre rozvody vzduchu, studenej a teplej vody, pary a ústredného vykurovania. V januári 2020 sa zlúčil so spoločnosťou SLOVPLAST a rozšíril svoj výrobný program o sortiment sanitárnych výrobkov z plastu.

Viac o nás

ARMATÚRY A SANITA Z MYJAVY

Nadviazali sme na 80-ročnú tradíciu výroby domových a bytových armatúr a sanitárnych výrobkov na Myjave. Naše výrobky sa historicky vyznačujú nadštandardnou kvalitou a nadčasovým dizajnom. Výrobné portfólio spoločnosti SLOVARM v súčasnosti tvorí kompletný sortiment sanitárnych a spojovacích armatúr, armatúr pre vodu a kúrenie a sanitárnych výrobkov z plastu.

Produkty

Technológie

Technologické zázemie SLOVARM prechádza postupnou inováciou. Vlastníme najmodernejšie technológie s pokročilým stupňom automatizácie potrebné na výrobu tvarovo zložitých a kvantitatívne náročných súčiastok. Súčasné vybavenie nám umožňuje aplikovať najnovšie technologické postupy a vyrábať produkty v najvyššej kvalite.

Technológie

Voľné pracovné miesta

Hľadáte zamestnanie? Pošlite nám svoj životopis.   Kariéra

Referencie

SLOVARM je stabilným a spoľahlivým dodávateľom domových a bytových armatúr, rozvodových komponentov a sanitárnych výrobkov z plastu pre významné európske a nadnárnodné spoločnosti.

Vedenie spoločnosti

Radovan Pobočík
Generálny riaditeľ

Ing. Viera Čuvalová Janigová
Obchodný riaditeľ

Ing. Martin Jelínek
Ekonomický riaditeľ

Peter Greň
Výrobno-technický riaditeľ

V prípade otázok nás kontaktujte tu.

Podporujeme

Slovarm finančne ocenil žiakov aj vyučujúcich

Slovarm finančne ocenil žiakov aj vyučujúcich

28. 7. 2023

26. mája si 50 absolventov Strednej priemyselnej školy Myjava prevzalo maturitné vysvedčenie. Tí najlepší z nich získali aj finančný dar.

Prečítať viac   Zdielať

Exkurzie a certifikačné školenia pre žiakov stredných odborných škôl

Exkurzie a certifikačné školenia pre žiakov stredných odborných škôl

28. 7. 2023

Počas mesiacov apríl a máj 2023 sa vybraní žiaci 4. ročníkov stredných odborných škôl z Myjavy, Žiliny, Bratislavy, Považskej Bystrice a Humenného, v celkovom počte 100 žiakov, zúčastnili odbornej exkurzie a certifikačného školenia v spoločnosti SLOVARM na Myjave.

Prečítať viac   Zdielať

PREDBEŽNÁ OBJEDNÁVKA

Momentálne sa vo vašom zozname nič nenachádza

Prezerať produkty