Výstava Aqua-therm MOSCOW

Zdielať

Spoločnosť SLOVARM sa zúčastnila na výstave Aqua-therm Moscow, ktorá sa konala v termíne 4.-7.2 2014.

17. Feb 2014   Aktuality

Medzinárodný veľtrh zameraný najmä na oblasť vykurovania, sanitárne vybavenie, enviromentálne technológie, klimatizáciu a ventiláciu sa konal už po 18-krát. Výstava sa tradične konala na výstavisku Crocus Expo Moskva, kde svoje výrobky prezentovalo viac ako 760 vystavovateľom až z 34 krajín sveta. 

Celková výstavná plocha bola 43 000 m2. Výstavu navštívilo viac ako 27 500 odborných návštevníkov. Návštevníci mohli vidieť nové trendy v oblasti využívania rôznych materiáloch v oblasti vykurovania. 

Počas výstavy sa konali konferencie na rôzne témy, napr. „World of Water“, „Energia XXI“, „Climavent“, ... 

Návšteva výstavy bola pre nás úspechom, podarilo sa nám nadviazať spoluprácu s poprednými zahraničnými spoločnosťami z krajín Ruska, Bieloruska a Ukrajiny.

Galéria

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články