Výrobný program v pojazdnom stánku SLOVARM

Zdielať

Od začiatku roka 2016 môže odborná verejnosť stretávať pojazdný stánok SLOVARM, nie len na veľtrhoch a výstavách, ale aj pri predajniach so sanitou a armatúrami na Slovensku a v Čechách.

12. Apr 2016   Aktuality

V mesiacoch marec a apríl cestuje stánok po Českej Republike, v mesiacoch máj a jún bude cestovať po Slovensku. „Vyrážame priamo za vami, inštalatérmi a odborníkmi svojho remesla, aby sme vám ukázali náš sortiment, jeho využitie v praxi, správne narábanie s ním a poskytli vám mnoho užitočných poznatkov,“ hovorí Ing. Bohuslav Koči, generálny riaditeľ spoločnosti SLOVARM a.s. 

Pojazdný stánok v priebehu uplynulých troch mesiacoch navštívili stovky odborníkov najmä z radov inštalatérov, servisných technikov, ale aj projektantov a zástupcov obchodu či manažmentu. Stánok je vybavený vzorkami všetkých výrobkov vyrábaných v spoločnosti SLOVARM, a.s. na Myjave v SR. 

O procesoch samotnej výroby sa môžu návštevníci presvedčiť na videách premietaných priamo v stánku. „Každé stretnutie s návštevníkom stánku je individuálne. Starostlivo zbierame všetky pripomienky, ktoré následne riešime vo firme s technickým oddelením, výrobným oddelením a s vedením. Cieľom je zapracovať ich do praxe a uľahčiť podmienky tým, ktorí denne s našimi výrobkami pracujú a spoliehajú sa na ne,“ hovorí Dušan Duga, spoluautor projektu o pojazdnom stánku a priamy účastník každého výjazdu. Najviac firmu pochopiteľne tešia pozitívne postrehy. Pokračuje pán Duga: „Veľa pozitívnych reakcií putuje na kvalitu fitingov, šróbení a predlžení, zákazníci oceňujú napríklad ich hrúbku stien a technické spracovanie.“

Galéria

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750…

Prečítať viac Zdielať

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

23. 7. 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750 návštevníkov.

Prečítať viac   Zdielať

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články