Výrobný program v pojazdnom stánku SLOVARM

Zdielať

Od začiatku roka 2016 môže odborná verejnosť stretávať pojazdný stánok SLOVARM, nie len na veľtrhoch a výstavách, ale aj pri predajniach so sanitou a armatúrami na Slovensku a v Čechách.

29. Sep 2017   Aktuality

V mesiacoch marec a apríl cestuje stánok po Českej Republike, v mesiacoch máj a jún bude cestovať po Slovensku. „Vyrážame priamo za vami, inštalatérmi a odborníkmi svojho remesla, aby sme vám ukázali náš sortiment, jeho využitie v praxi, správne narábanie s ním a poskytli vám mnoho užitočných poznatkov,“ hovorí Ing. Bohuslav Koči, generálny riaditeľ spoločnosti SLOVARM a.s. 

Pojazdný stánok v priebehu uplynulých troch mesiacoch navštívili stovky odborníkov najmä z radov inštalatérov, servisných technikov, ale aj projektantov a zástupcov obchodu či manažmentu. Stánok je vybavený vzorkami všetkých výrobkov vyrábaných v spoločnosti SLOVARM, a.s. na Myjave v SR. 

O procesoch samotnej výroby sa môžu návštevníci presvedčiť na videách premietaných priamo v stánku. „Každé stretnutie s návštevníkom stánku je individuálne. Starostlivo zbierame všetky pripomienky, ktoré následne riešime vo firme s technickým oddelením, výrobným oddelením a s vedením. Cieľom je zapracovať ich do praxe a uľahčiť podmienky tým, ktorí denne s našimi výrobkami pracujú a spoliehajú sa na ne,“ hovorí Dušan Duga, spoluautor projektu o pojazdnom stánku a priamy účastník každého výjazdu. Najviac firmu pochopiteľne tešia pozitívne postrehy. Pokračuje pán Duga: „Veľa pozitívnych reakcií putuje na kvalitu fitingov, šróbení a predlžení, zákazníci oceňujú napríklad ich hrúbku stien a technické spracovanie.“

Galéria

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články