Spustenie novej internetovej stránky SLOVARM

Zdielať

Spoločnosť SLOVARM, a.s. sa rozhodla spustiť novú internetovú stránku, ktorou Vám chce ponúknuť ešte lepšie služby a viac informácií.

15. Jan 2010   Aktuality

Spustenie tejto stránky je prvým krokom k vytvoreniu uživateľsky priateľskej štruktúry komunikácie medzi nami a vonkajším prostredím a postupne k poskytovaniu úplných a ešte kvalitnejších informácií o výrobkoch, službách a ostatných aktivitách spoločnosti SLOVARM, a.s. 

Funkčnosť našej novej stránky sa bude zo dňa na deň zvyšovať preto znova navštívte našu internetovú stránku aby ste preskúmali jej nový obsah a rast variability poskytovaných informácií. 

V prípade Vášho záujmu o naše produkty a služby je Vám náš tím zamestnancov vždy k dispozícii. V sekcii Podpora v ponuke Tlačoviny môžete nájsť naše aktuálne katalógy. Samozrejme, s potešením Vám ich na Vašu adresu pošleme aj v tlačenej podobe. 

zdroj: slovarm.sk

 

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750…

Prečítať viac Zdielať

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

23. 7. 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750 návštevníkov.

Prečítať viac   Zdielať

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články