Spustenie novej internetovej stránky SLOVARM

Zdielať

Spoločnosť SLOVARM, a.s. sa rozhodla spustiť novú internetovú stránku, ktorou Vám chce ponúknuť ešte lepšie služby a viac informácií.

29. Sep 2017   Aktuality

Spustenie tejto stránky je prvým krokom k vytvoreniu uživateľsky priateľskej štruktúry komunikácie medzi nami a vonkajším prostredím a postupne k poskytovaniu úplných a ešte kvalitnejších informácií o výrobkoch, službách a ostatných aktivitách spoločnosti SLOVARM, a.s. 

Funkčnosť našej novej stránky sa bude zo dňa na deň zvyšovať preto znova navštívte našu internetovú stránku aby ste preskúmali jej nový obsah a rast variability poskytovaných informácií. 

V prípade Vášho záujmu o naše produkty a služby je Vám náš tím zamestnancov vždy k dispozícii. V sekcii Podpora v ponuke Tlačoviny môžete nájsť naše aktuálne katalógy. Samozrejme, s potešením Vám ich na Vašu adresu pošleme aj v tlačenej podobe. 

zdroj: slovarm.sk

 

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články