Spustenie novej internetovej stránky SLOVARM

Zdielať

Spoločnosť SLOVARM, a.s. sa rozhodla spustiť novú internetovú stránku, ktorou Vám chce ponúknuť ešte lepšie služby a viac informácií.

29. Sep 2017   Aktuality

Spustenie tejto stránky je prvým krokom k vytvoreniu uživateľsky priateľskej štruktúry komunikácie medzi nami a vonkajším prostredím a postupne k poskytovaniu úplných a ešte kvalitnejších informácií o výrobkoch, službách a ostatných aktivitách spoločnosti SLOVARM, a.s. 

Funkčnosť našej novej stránky sa bude zo dňa na deň zvyšovať preto znova navštívte našu internetovú stránku aby ste preskúmali jej nový obsah a rast variability poskytovaných informácií. 

V prípade Vášho záujmu o naše produkty a služby je Vám náš tím zamestnancov vždy k dispozícii. V sekcii Podpora v ponuke Tlačoviny môžete nájsť naše aktuálne katalógy. Samozrejme, s potešením Vám ich na Vašu adresu pošleme aj v tlačenej podobe. 

zdroj: slovarm.sk

 

Odmena za vašu vernosť

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania,…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Odmena za vašu vernosť

16. 4. 2018

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac   Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

18. 3. 2018

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky s názvom AQUATHERM PRAHA 2018.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články