Športový deň firmy SLOVARM, a.s.

Zdielať

Každoročne vo výrobných priestoroch spoločnosti SLOVARM, a.s. organizujeme pre našich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov „Deň otvorených dverí“.

29. Sep 2017   Aktuality

V roku 2015 sa vedenie spoločnosti rozhodlo urobiť zmenu a zorganizovať pre zamestnancov podujatie „Športový deň firmy SLOVARM“. 

A tak sa dňa 19.6.2015 stretlo na športovom ihrisku na Turej Lúke 170 zamestnancov, aby spoločne strávili ,,Športový deň“. Počasie nasvedčovalo tomu, že budú menšie problémy, ale vôňa bublajúceho kotlíkového gulášu a kapustnice zahnali všetky obavy. Generálny riaditeľ Ing. Bohuslav Koči privítal všetkých zúčastnených a predniesol krátky príhovor. Po ňom sa na oblohe ukázali prvé slnečné lúče, čo bolo znamením, že športový deň môže začať. Predtým sa však zamestnanci posilnili skvelým bravčovým pečeným mäsom. Počas celého podujatia bol pre účastníkov zabezpečený pitný režim. Na športovom ihrisku bolo pripravených 13 stanovíšť s rôznymi športovými disciplínami. 

Zamestnanci postupne po jednotlivých strediskách prichádzali na štartovaciu čiaru, aby si otestovali svoju vlastnú kondíciu, rozhýbali svoje telá a zabavili sa. Prvou a najžiadanejšou disciplínou bolo skákanie a cvičenie na trampolíne, pokračovala chôdza na chodúľoch, kolky, cvičenie s kruhmi, zhadzovanie plechoviek, hádzanie loptičiek do košíkov, hádzanie krúžkov na terč, cvičenie na rotane, skákanie cez švihadlo, a nakoniec nasledoval bedminton, volejbal, futbal a vybíjaná. Po skvelých športových výkonoch, kde vládla medzi zamestnancami výborná a uvoľnená atmosféra, každý zamestnanec dostal darček spolu so vstupenkou na Folklórne slávnosti, ktoré sa konali v Myjave v termíne 19.6.- 21.6.2015. Oficiálne ukončenie podujatia bolo o 15,00 hodine, predtým si však ešte všetci zamestnanci pochutnali na výbornej kapustnici a kotlíkovom guláši. 

Cieľom športového dňa bola nielen športová aktivita zamestnancov, ale aj podpora súdržnosti zamestnancov a zdôraznenie dôležitosti vzájomnej komunikácie. O tom, že podujatie splnilo očakávanie a svoj cieľ svedčí fakt, že sa predĺžilo až do 18,00 hodiny. Výborné ohlasy zamestnancov a žiadosť zorganizovať podobné podujatie v budúcnosti potvrdzujú význam a dôležitosť takýchto stretnutí. 

Vďaka takýmto podujatiam sa formuje kolektív zamestnancov, ktorý môže napredovať a vytvárať podmienky pre ďalší úspešný rozvoj spoločnosti SLOVARM, a.s..

Galéria

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články