Športový deň firmy SLOVARM, a.s.

Zdielať

Každoročne vo výrobných priestoroch spoločnosti SLOVARM, a.s. organizujeme pre našich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov „Deň otvorených dverí“.

23. Jun 2015   Aktuality

V roku 2015 sa vedenie spoločnosti rozhodlo urobiť zmenu a zorganizovať pre zamestnancov podujatie „Športový deň firmy SLOVARM“. 

A tak sa dňa 19.6.2015 stretlo na športovom ihrisku na Turej Lúke 170 zamestnancov, aby spoločne strávili ,,Športový deň“. Počasie nasvedčovalo tomu, že budú menšie problémy, ale vôňa bublajúceho kotlíkového gulášu a kapustnice zahnali všetky obavy. Generálny riaditeľ Ing. Bohuslav Koči privítal všetkých zúčastnených a predniesol krátky príhovor. Po ňom sa na oblohe ukázali prvé slnečné lúče, čo bolo znamením, že športový deň môže začať. Predtým sa však zamestnanci posilnili skvelým bravčovým pečeným mäsom. Počas celého podujatia bol pre účastníkov zabezpečený pitný režim. Na športovom ihrisku bolo pripravených 13 stanovíšť s rôznymi športovými disciplínami. 

Zamestnanci postupne po jednotlivých strediskách prichádzali na štartovaciu čiaru, aby si otestovali svoju vlastnú kondíciu, rozhýbali svoje telá a zabavili sa. Prvou a najžiadanejšou disciplínou bolo skákanie a cvičenie na trampolíne, pokračovala chôdza na chodúľoch, kolky, cvičenie s kruhmi, zhadzovanie plechoviek, hádzanie loptičiek do košíkov, hádzanie krúžkov na terč, cvičenie na rotane, skákanie cez švihadlo, a nakoniec nasledoval bedminton, volejbal, futbal a vybíjaná. Po skvelých športových výkonoch, kde vládla medzi zamestnancami výborná a uvoľnená atmosféra, každý zamestnanec dostal darček spolu so vstupenkou na Folklórne slávnosti, ktoré sa konali v Myjave v termíne 19.6.- 21.6.2015. Oficiálne ukončenie podujatia bolo o 15,00 hodine, predtým si však ešte všetci zamestnanci pochutnali na výbornej kapustnici a kotlíkovom guláši. 

Cieľom športového dňa bola nielen športová aktivita zamestnancov, ale aj podpora súdržnosti zamestnancov a zdôraznenie dôležitosti vzájomnej komunikácie. O tom, že podujatie splnilo očakávanie a svoj cieľ svedčí fakt, že sa predĺžilo až do 18,00 hodiny. Výborné ohlasy zamestnancov a žiadosť zorganizovať podobné podujatie v budúcnosti potvrdzujú význam a dôležitosť takýchto stretnutí. 

Vďaka takýmto podujatiam sa formuje kolektív zamestnancov, ktorý môže napredovať a vytvárať podmienky pre ďalší úspešný rozvoj spoločnosti SLOVARM, a.s..

Galéria

SLOVARM na jesenných prezentačných dňoch na východe a severe Slovenska

Po jarnom „kolečku“ seminárov orientovaných na odborníkov z vodoinštalačnej a stavebnej oblasti,…

Prečítať viac Zdielať

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

SLOVARM na jesenných prezentačných dňoch na východe a severe Slovenska

21. 10. 2019

Po jarnom „kolečku“ seminárov orientovaných na odborníkov z vodoinštalačnej a stavebnej oblasti, sme sa zúčastnili aj tých jesenných. Osobný kontakt spojený s prednáškami je nepochybne tým správnym nástrojom na nové príležitosti na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

23. 7. 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750 návštevníkov.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články