SLOVARM sa spojil so SLOVPLASTOM

Zdielať

Avizované spojenie firiem SLOVARM a SLOVPLAST sa stalo skutočnosťou. K 1. januáru 2020 prišlo k zlúčeniu ich výrobných programov a na trhu pokračujú vo svojich aktivitách pod spoločným obchodným názvom – SLOVARM a.s.

30. Jan 2020   Aktuality

Primárnym cieľom fúzie firiem, ktoré patria do skupiny Energy Group a.s., bolo vytvoriť modernú, efektívne fungujúcu a konkurencie schopnú spoločnosť, ktorá sa dokáže presadiť na trhu s mosadznými a plastovými výrobkami.

Popri obchodných záujmoch však nepochybne dôležitú úlohu zohral aj fakt, že v minulosti výrobné programy oboch spoločností tvorili základ významného priemyselného podniku – Slovenskej armatúrky Myjava. Spojením firiem sa podarilo obnoviť až 80 % pôvodnej armatúrackej výroby na Myjave a oživiť tradíciu podniku, ktorý bol vo svojich zlatých časoch úspešný v celosvetovom meradle. 

Po spojení firiem pokračujú v novom SLOVARMe investície do modernizácie technológií, renovácie výrobných objektov a optimalizácie procesov.

Slovarm úspešne prešiel ISO auditom TÜV SÜD

V dňoch 7. a 8.júna 2021 prebehol v Slovarme audit od certifikačného orgánu TÜV SÜD zameraný na…

Prečítať viac Zdielať

Vyhlásenie o zhode

Slovarm vydal vyhlásenie o zhode k antibakteriálnym WC sedadlám s obsahom striebra

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Slovarm úspešne prešiel ISO auditom TÜV SÜD

18. 7. 2021

V dňoch 7. a 8.júna 2021 prebehol v Slovarme audit od certifikačného orgánu TÜV SÜD zameraný na auditované systémy ISO 90001 – kvalita, ISO 14001 – environment a ISO 45001 – bezpečnosť. Išlo o recertifikačný audit pre systém ISO 9001 a dozorné audity pre ISO 14001 + 45001. Vo všetkých troch bol SLOVARM úspešný.

Prečítať viac   Zdielať

Vyhlásenie o zhode

28. 5. 2020

Slovarm vydal vyhlásenie o zhode k antibakteriálnym WC sedadlám s obsahom striebra

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články