SLOVARM na výstave - Voda a kúrenie v Bielorusku

Zdielať

Spoločnosť SLOVARM a.s. sa pravidelne už niekoľko rokov prezentuje na medzinárodnej výstave – Voda a kúrenie v Bielorusku.

29. Sep 2017   Aktuality

V termíne 29.3 – 1.4. 2016 sa v Minsku opäť stretli poprední výrobcovia a obchodníci z oblasti sanitárnej, meracej, inštalačnej a regulačnej techniky zo strednej a východnej Európy. 

„Náš stánok navštívilo za tri dni viac ako 120 firiem, medzi ktorými sme spoznali svojich dlhodobých obchodných partnerov, ale samozrejme našli aj nových. Najväčší záujem sa sústredil na PPR a PEX-Therm systémy, a na vodovodné batérie“, vyjadril sa Milan Valašek, referent predaja pre Bielorusko. 

Z pomedzi vystavovateľov dominovali krajiny najmä Rusko a Ukrajina. Čo sa týka charakteru návštevníkov, takmer 90 % návštevníkov boli z radov firiem alebo menší podnikatelia. Zvyšných 10 % tvorili projektanti a fyzické osoby.

Galéria

Odmena za vašu vernosť

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania,…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Odmena za vašu vernosť

16. 4. 2018

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac   Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

18. 3. 2018

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky s názvom AQUATHERM PRAHA 2018.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články