SLOVARM na výstave - Voda a kúrenie v Bielorusku

Zdielať

Spoločnosť SLOVARM a.s. sa pravidelne už niekoľko rokov prezentuje na medzinárodnej výstave – Voda a kúrenie v Bielorusku.

12. Apr 2016   Aktuality

V termíne 29.3 – 1.4. 2016 sa v Minsku opäť stretli poprední výrobcovia a obchodníci z oblasti sanitárnej, meracej, inštalačnej a regulačnej techniky zo strednej a východnej Európy. 

„Náš stánok navštívilo za tri dni viac ako 120 firiem, medzi ktorými sme spoznali svojich dlhodobých obchodných partnerov, ale samozrejme našli aj nových. Najväčší záujem sa sústredil na PPR a PEX-Therm systémy, a na vodovodné batérie“, vyjadril sa Milan Valašek, referent predaja pre Bielorusko. 

Z pomedzi vystavovateľov dominovali krajiny najmä Rusko a Ukrajina. Čo sa týka charakteru návštevníkov, takmer 90 % návštevníkov boli z radov firiem alebo menší podnikatelia. Zvyšných 10 % tvorili projektanti a fyzické osoby.

Galéria

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články