SLOVARM na výstave - Voda a kúrenie v Bielorusku

Zdielať

Spoločnosť SLOVARM a.s. sa pravidelne už niekoľko rokov prezentuje na medzinárodnej výstave – Voda a kúrenie v Bielorusku.

29. Sep 2017   Aktuality

V termíne 29.3 – 1.4. 2016 sa v Minsku opäť stretli poprední výrobcovia a obchodníci z oblasti sanitárnej, meracej, inštalačnej a regulačnej techniky zo strednej a východnej Európy. 

„Náš stánok navštívilo za tri dni viac ako 120 firiem, medzi ktorými sme spoznali svojich dlhodobých obchodných partnerov, ale samozrejme našli aj nových. Najväčší záujem sa sústredil na PPR a PEX-Therm systémy, a na vodovodné batérie“, vyjadril sa Milan Valašek, referent predaja pre Bielorusko. 

Z pomedzi vystavovateľov dominovali krajiny najmä Rusko a Ukrajina. Čo sa týka charakteru návštevníkov, takmer 90 % návštevníkov boli z radov firiem alebo menší podnikatelia. Zvyšných 10 % tvorili projektanti a fyzické osoby.

Galéria

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články