SLOVARM na výstave - Voda a kúrenie v Bielorusku

Zdielať

Spoločnosť SLOVARM a.s. sa pravidelne už niekoľko rokov prezentuje na medzinárodnej výstave – Voda a kúrenie v Bielorusku.

12. Apr 2016   Aktuality

V termíne 29.3 – 1.4. 2016 sa v Minsku opäť stretli poprední výrobcovia a obchodníci z oblasti sanitárnej, meracej, inštalačnej a regulačnej techniky zo strednej a východnej Európy. 

„Náš stánok navštívilo za tri dni viac ako 120 firiem, medzi ktorými sme spoznali svojich dlhodobých obchodných partnerov, ale samozrejme našli aj nových. Najväčší záujem sa sústredil na PPR a PEX-Therm systémy, a na vodovodné batérie“, vyjadril sa Milan Valašek, referent predaja pre Bielorusko. 

Z pomedzi vystavovateľov dominovali krajiny najmä Rusko a Ukrajina. Čo sa týka charakteru návštevníkov, takmer 90 % návštevníkov boli z radov firiem alebo menší podnikatelia. Zvyšných 10 % tvorili projektanti a fyzické osoby.

Galéria

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750…

Prečítať viac Zdielať

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

23. 7. 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750 návštevníkov.

Prečítať viac   Zdielať

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články