SLOVARM na Veľtrhu Ptáček a na Stavebnom veľtrhu v Brne

Zdielať

Dňa 19.4.2016 sa otvorili brány výstaviska v Brne a začali sa prípravy 4. Ročníka Veľtrhu Ptáček – všetko z oblasti vody, kúrenia, ventilácie a klimatizácie.

29. Sep 2017   Aktuality

Takmer 150 vystavovateľov rozložilo svoje stánky, otvorilo svoje pojazdné Infomobily – kamióny, prívesy, dodávky ba dokonca i autobus. Všetko s cieľom zaujať a oboznámiť odbornú verejnosť, inštalatérov ale i koncových zákazníkov o svojich výrobkoch, službách, novinkách a technológiách. 

SLOVARM prezentoval svoje výrobky pod vedením obchodných referentov pre ČR a SR, Dušana Dugu a Zdenka Brúdera, ktorí na výstavisku strávili celých šesť dní. „Boli sme milo prekvapení účasťou a záujmom zo strany návštevníkov. Od prvého dňa sme takmer v kuse diskutovali o konkrétnych výrobkoch, napríklad o šikmom ventile K-5083. Ten sme po prvý krát predstavili aj ako prototyp so spätnou klapkou. Kladné reakcie sme zaznamenali na technické prevedenie našich výrobkov, hlavne čo sa týka hrúbky stien a váhy výrobkov,“ zhodli sa obaja reprezentanti spoločnosti SLOVARM. 

Na Veľtrh Ptáček plynulo nadviazal tradičný Stavebný veľtrh Brno, ktorý pokrýva prakticky všetky oblasti stavebníctva – realizáciu stavieb, stavebné technológie, stavebné materiály a výrobky, stavebné stroje a konštrukcie, a taktiež technické zariadenie budov. 

Počet návštevníkov tento rok dosiahol takmer 50 000, počet zúčastnených firiem bol 770 na celkovej výstavnej ploche 19 630 m2. Bezpochyby ide o jeden z najnavštevovanejších a najvyhľadávanejších stavebných veľtrhov v Európe, a preto nemohla spoločnosť SLOVARM chýbať.

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články