SLOVARM na Veľtrhu Ptáček a na Stavebnom veľtrhu v Brne

Zdielať

Dňa 19.4.2016 sa otvorili brány výstaviska v Brne a začali sa prípravy 4. Ročníka Veľtrhu Ptáček – všetko z oblasti vody, kúrenia, ventilácie a klimatizácie.

9. May 2016   Aktuality

Takmer 150 vystavovateľov rozložilo svoje stánky, otvorilo svoje pojazdné Infomobily – kamióny, prívesy, dodávky ba dokonca i autobus. Všetko s cieľom zaujať a oboznámiť odbornú verejnosť, inštalatérov ale i koncových zákazníkov o svojich výrobkoch, službách, novinkách a technológiách. 

SLOVARM prezentoval svoje výrobky pod vedením obchodných referentov pre ČR a SR, Dušana Dugu a Zdenka Brúdera, ktorí na výstavisku strávili celých šesť dní. „Boli sme milo prekvapení účasťou a záujmom zo strany návštevníkov. Od prvého dňa sme takmer v kuse diskutovali o konkrétnych výrobkoch, napríklad o šikmom ventile K-5083. Ten sme po prvý krát predstavili aj ako prototyp so spätnou klapkou. Kladné reakcie sme zaznamenali na technické prevedenie našich výrobkov, hlavne čo sa týka hrúbky stien a váhy výrobkov,“ zhodli sa obaja reprezentanti spoločnosti SLOVARM. 

Na Veľtrh Ptáček plynulo nadviazal tradičný Stavebný veľtrh Brno, ktorý pokrýva prakticky všetky oblasti stavebníctva – realizáciu stavieb, stavebné technológie, stavebné materiály a výrobky, stavebné stroje a konštrukcie, a taktiež technické zariadenie budov. 

Počet návštevníkov tento rok dosiahol takmer 50 000, počet zúčastnených firiem bol 770 na celkovej výstavnej ploche 19 630 m2. Bezpochyby ide o jeden z najnavštevovanejších a najvyhľadávanejších stavebných veľtrhov v Európe, a preto nemohla spoločnosť SLOVARM chýbať.

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články