SLOVARM a SLOVPLAST sa spojil na najväčšej odbornej výstave v SR

Zdielať

V dňoch 7. až 10. februára 2017 sa v Nitre konal už 19. ročník medzinárodného odborného veľtrhu vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky s názvom AQUATHERM.

29. Sep 2017   Aktuality

Na tomto prelomovom ročníku, kde sa veľtrh po prvýkrát konal v štyroch zaplnených halách v priestoroch výstaviska Agrokomplex, sme spojili svoje sily a to najlepšie sme odprezentovali v spoločnom stánku SLOVARM + SLOVPLAST.

 

Spomedzi 193 vystavovateľov nielen zo Slovenska ale i iných krajín Európy, ste nás mohli nájsť vo vnútorných priestoroch s našim novým moderným stánkom navrhnutým špeciálne  pre túto výstavu. V priebehu štyroch dní sme odbornej aj laickej verejnosti predstavili  náš sortiment, v ktorom sme sa zamerali najmä na novinky. Slovarm sústredil svoje prezentácie na novinky z radoch nových batérií Lobelia a Nesea. Slovplast využil priestor na výstave prezentácii najmä stávajúcemu sortimentu, v ktorom je táto spoločnosť unikátna a preto sú aj jej výrobky stále žiadané.

 

Energy group mala tento rok na veľtrhu mimoriadne zastúpenie. Svoje značky a portfólíá tu predstavili aj firmy PREMATLAK a MANOMER, taktiež v spoločnom stánku.

 

Počas veľtrhu bola firma SLOVARM ocenená uznaním zo strany vydavateľstva PLYNÁR, VODÁR, KURENÁR. Citujeme riaditeľa vydavateľstva, pána Eugena Kurimského: „Sme toho nazoru, že ocenenie: „Firma časopisu Plynár – vodár– kurenár“ za rok 2016 obdržala spoločnosť SLOVARM a. s. oprávnene. Diplom aj plaketu odovzdali zástupcovia vydavateľstva do rúk pána Ing. Bohuslava Kočiho na výstave Aquatherm 2017. K oceneniu ešte raz blahoželáme a prajeme mnoho úspechov aj do budúcnosti.“

 

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať za možnosť byť súčasťou tejto odbornej výstavy, za získané ocenenie, ktoré sa stáva ďalšou motiváciou sa stále zlepšovať a napredovať v našom obore a za návštevnosť, ktorá nás počas výstavy veľmi tešila.

 

Galéria

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články