SLOVARM a SLOVPLAST sa spojil na najväčšej odbornej výstave v SR

Zdielať

V dňoch 7. až 10. februára 2017 sa v Nitre konal už 19. ročník medzinárodného odborného veľtrhu vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky s názvom AQUATHERM.

22. Feb 2017   Aktuality

Na tomto prelomovom ročníku, kde sa veľtrh po prvýkrát konal v štyroch zaplnených halách v priestoroch výstaviska Agrokomplex, sme spojili svoje sily a to najlepšie sme odprezentovali v spoločnom stánku SLOVARM + SLOVPLAST.

 

Spomedzi 193 vystavovateľov nielen zo Slovenska ale i iných krajín Európy, ste nás mohli nájsť vo vnútorných priestoroch s našim novým moderným stánkom navrhnutým špeciálne  pre túto výstavu. V priebehu štyroch dní sme odbornej aj laickej verejnosti predstavili  náš sortiment, v ktorom sme sa zamerali najmä na novinky. Slovarm sústredil svoje prezentácie na novinky z radoch nových batérií Lobelia a Nesea. Slovplast využil priestor na výstave prezentácii najmä stávajúcemu sortimentu, v ktorom je táto spoločnosť unikátna a preto sú aj jej výrobky stále žiadané.

 

Energy group mala tento rok na veľtrhu mimoriadne zastúpenie. Svoje značky a portfólíá tu predstavili aj firmy PREMATLAK a MANOMER, taktiež v spoločnom stánku.

 

Počas veľtrhu bola firma SLOVARM ocenená uznaním zo strany vydavateľstva PLYNÁR, VODÁR, KURENÁR. Citujeme riaditeľa vydavateľstva, pána Eugena Kurimského: „Sme toho nazoru, že ocenenie: „Firma časopisu Plynár – vodár– kurenár“ za rok 2016 obdržala spoločnosť SLOVARM a. s. oprávnene. Diplom aj plaketu odovzdali zástupcovia vydavateľstva do rúk pána Ing. Bohuslava Kočiho na výstave Aquatherm 2017. K oceneniu ešte raz blahoželáme a prajeme mnoho úspechov aj do budúcnosti.“

 

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať za možnosť byť súčasťou tejto odbornej výstavy, za získané ocenenie, ktoré sa stáva ďalšou motiváciou sa stále zlepšovať a napredovať v našom obore a za návštevnosť, ktorá nás počas výstavy veľmi tešila.

 

Galéria

SLOVARM na jesenných prezentačných dňoch na východe a severe Slovenska

Po jarnom „kolečku“ seminárov orientovaných na odborníkov z vodoinštalačnej a stavebnej oblasti,…

Prečítať viac Zdielať

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

SLOVARM na jesenných prezentačných dňoch na východe a severe Slovenska

21. 10. 2019

Po jarnom „kolečku“ seminárov orientovaných na odborníkov z vodoinštalačnej a stavebnej oblasti, sme sa zúčastnili aj tých jesenných. Osobný kontakt spojený s prednáškami je nepochybne tým správnym nástrojom na nové príležitosti na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

23. 7. 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750 návštevníkov.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články