SLOVARM, a.s. založil dcérsku spoločnosť SLOVARM-BEL v Bielorusku

Zdielať

SLOVARM a.s. rozšíril svoje pôsobenie v Bielorusku, kde v apríli v roku 2015 založil dcérsku spoločnosť SLOVARM-BEL.

23. Feb 2016   Aktuality

Týmto sa chce firma ešte viac otvoriť trhu rusky hovoriacich krajín, ktoré nepatria do Európskej únie ako je Rusko, Kazachstan a samozrejme Bielorusko. 

Pobočka, kancelárske priestory a sklad, sídli v hlavnom meste Minsk. Za chod pobočky a poskytovanie služieb je zodpovedná pani Alesia Zubritskaya, s ktorou SLOVARM a.s. spolupracuje na partnerskej báze už niekoľko rokov. 

„Týmto krokom rozširujeme možnosti a dostupnosť služieb a tovarov, ktoré spoločnosť vyrába a ponúka. Veríme, že táto skutočnosť bude prínosom pre našich zákazníkov a partnerov,“ vyjadril sa Ing. Bohuslav Koči, generálny riaditeľ spoločnosti SLOVARM a.s.,

Galéria

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články