Slovarm a.s. na medzinárodnom technickom veľtrhu Plovdiv 2014

Zdielať

V dňoch od 29.9.2014 – 04.10.2014 sa naša spoločnosť Slovarm a.s. prezentovala na veľtrhu v bulharskom Plovdive.

4. Oct 2014   Aktuality

Medzinárodný technický veľtrh v Plovdive prezentuje úspechy svetovo-popredných spoločností v oblasti strojárstva, automobilového priemyslu, dopravy, informačných technológií, softvérových produktov, elektroniky a elektrotechnického priemyslu, stavebníctva, chemického priemyslu, energetiky a ekológie. 

Na výstave sa predstavilo viac ako 1040 spoločností z viac ako 40 krajín sveta. V roku 2013 veľtrh navštívilo 30 651 návštevníkov. 

Spoločnosť Slovarm, a.s. sa predstavila na výstave v Plovdive už po piaty krát so svojim výrobným programom domových a bytových armatúr, ako aj komponentov pre rozvody vzduchu, studenej a teplej vody, pary a ústredného vykurovania 

V tomto roku prvý raz v rámci spoločného stánku s firmou Intermetal LTD Sofia. Firma Intermetal LTD Sofia ako náš najvýznamnejší partner na bulharskom trhu má osem pobočiek v najväčších mestách Bulharska.

Galéria

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články