Slovarm a.s. na medzinárodnom technickom veľtrhu Plovdiv 2014

Zdielať

V dňoch od 29.9.2014 – 04.10.2014 sa naša spoločnosť Slovarm a.s. prezentovala na veľtrhu v bulharskom Plovdive.

29. Sep 2017   Aktuality

Medzinárodný technický veľtrh v Plovdive prezentuje úspechy svetovo-popredných spoločností v oblasti strojárstva, automobilového priemyslu, dopravy, informačných technológií, softvérových produktov, elektroniky a elektrotechnického priemyslu, stavebníctva, chemického priemyslu, energetiky a ekológie. 

Na výstave sa predstavilo viac ako 1040 spoločností z viac ako 40 krajín sveta. V roku 2013 veľtrh navštívilo 30 651 návštevníkov. 

Spoločnosť Slovarm, a.s. sa predstavila na výstave v Plovdive už po piaty krát so svojim výrobným programom domových a bytových armatúr, ako aj komponentov pre rozvody vzduchu, studenej a teplej vody, pary a ústredného vykurovania 

V tomto roku prvý raz v rámci spoločného stánku s firmou Intermetal LTD Sofia. Firma Intermetal LTD Sofia ako náš najvýznamnejší partner na bulharskom trhu má osem pobočiek v najväčších mestách Bulharska.

Galéria

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články