Slovarm, a.s. a Bytový podnik Myjava podporujú neziskové organizácie na Myjave

Zdielať

Firma Slovarm, a.s. a Bytový podnik Myjava, s.r.o., ktorí sú členmi skupiny EG každoročne sponzorujú neziskové organizácie, pôsobiace v meste Myjava.

29. Sep 2017   Aktuality

Tento rok odovzdávanie darov prebehlo dňa 31.10.2014 na Mestskom úrade v Myjave za účasti primátora mesta Myjavy, generálnych riaditeľov oboch spoločností, zástupcov organizácii a Myjavskej televízie. 
Primátor mesta Myjavy pán Pavol Halabrín privítal všetkých zúčastnených a vyzval generálneho riaditeľa Slovarmu, a.s. pána Ing. Bohuslava Kočiho a konateľa firmy Bytového podniku Myjava, s.r.o. pána Ing. Andreja Obrtlíka ku krátkemu príhovoru. 
Po krátkom príhovore odovzdali riaditelia zástupcom 16 neziskových organizácii poukážky s finančným darom, ktoré budú použité na podporu chorých a postihnutých ľudí, seniorov, detí, na verejno-prospešné aktivity, a taktiež na zabezpečenie spoločenského života v meste. Všetci obdarovaní prejavili nesmiernu vďačnosť. 
Sme radi, že firma Slovarm, a.s. spolu s Bytovým podnikom Myjava, s.r.o. prosperujú a darí sa im podporovať projekty pomoci ľuďom, ktorí to veľmi potrebujú.10.

Galéria

Odmena za vašu vernosť

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania,…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Odmena za vašu vernosť

16. 4. 2018

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac   Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

18. 3. 2018

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky s názvom AQUATHERM PRAHA 2018.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články