Slovarm, a.s. a Bytový podnik Myjava podporujú neziskové organizácie na Myjave

Zdielať

Firma Slovarm, a.s. a Bytový podnik Myjava, s.r.o., ktorí sú členmi skupiny EG každoročne sponzorujú neziskové organizácie, pôsobiace v meste Myjava.

31. Oct 2014   Aktuality

Tento rok odovzdávanie darov prebehlo dňa 31.10.2014 na Mestskom úrade v Myjave za účasti primátora mesta Myjavy, generálnych riaditeľov oboch spoločností, zástupcov organizácii a Myjavskej televízie. 
Primátor mesta Myjavy pán Pavol Halabrín privítal všetkých zúčastnených a vyzval generálneho riaditeľa Slovarmu, a.s. pána Ing. Bohuslava Kočiho a konateľa firmy Bytového podniku Myjava, s.r.o. pána Ing. Andreja Obrtlíka ku krátkemu príhovoru. 
Po krátkom príhovore odovzdali riaditelia zástupcom 16 neziskových organizácii poukážky s finančným darom, ktoré budú použité na podporu chorých a postihnutých ľudí, seniorov, detí, na verejno-prospešné aktivity, a taktiež na zabezpečenie spoločenského života v meste. Všetci obdarovaní prejavili nesmiernu vďačnosť. 
Sme radi, že firma Slovarm, a.s. spolu s Bytovým podnikom Myjava, s.r.o. prosperujú a darí sa im podporovať projekty pomoci ľuďom, ktorí to veľmi potrebujú.10.

Galéria

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750…

Prečítať viac Zdielať

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

23. 7. 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750 návštevníkov.

Prečítať viac   Zdielať

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články