Slovarm, a.s. a Bytový podnik Myjava podporujú neziskové organizácie na Myjave

Zdielať

Firma Slovarm, a.s. a Bytový podnik Myjava, s.r.o., ktorí sú členmi skupiny EG každoročne sponzorujú neziskové organizácie, pôsobiace v meste Myjava.

29. Sep 2017   Aktuality

Tento rok odovzdávanie darov prebehlo dňa 31.10.2014 na Mestskom úrade v Myjave za účasti primátora mesta Myjavy, generálnych riaditeľov oboch spoločností, zástupcov organizácii a Myjavskej televízie. 
Primátor mesta Myjavy pán Pavol Halabrín privítal všetkých zúčastnených a vyzval generálneho riaditeľa Slovarmu, a.s. pána Ing. Bohuslava Kočiho a konateľa firmy Bytového podniku Myjava, s.r.o. pána Ing. Andreja Obrtlíka ku krátkemu príhovoru. 
Po krátkom príhovore odovzdali riaditelia zástupcom 16 neziskových organizácii poukážky s finančným darom, ktoré budú použité na podporu chorých a postihnutých ľudí, seniorov, detí, na verejno-prospešné aktivity, a taktiež na zabezpečenie spoločenského života v meste. Všetci obdarovaní prejavili nesmiernu vďačnosť. 
Sme radi, že firma Slovarm, a.s. spolu s Bytovým podnikom Myjava, s.r.o. prosperujú a darí sa im podporovať projekty pomoci ľuďom, ktorí to veľmi potrebujú.10.

Galéria

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články