Napísali o SLOVARMe

Zdielať

V priebehu prvého polroku 2016 sa o firme Slovarm, a.s. písalo vo viacerých odborne zameraných printoch.

21. Sep 2016   Aktuality

Dané printové médiá sú orientované na odborné publikum, na inštalatérov, kurenárov, montážnikov, projektantov či správcov budov. Na českom trhu ide napríklad o dvojmesačník TOPENÁŘSTVÍ A INSTALACE, na slovenskom trhu zasa vychádza obdobný dvojmesačník PLYNÁR VODÁR KURENÁR. „Výrobný program spoločnosti SLOVARM a.s. je kvalitný a inovatívny. Každý rok prichádzame na trh s novinkami, ktoré pre užívateľov znamenajú pozitívny prínos. Preto o nich píšeme, informujeme o nich prostredníctvom tlače a médií, ktoré sa dostávajú priamo ku tým, ktorých informovať potrebujeme,“ vyjadrila sa na margo účasti spoločnosti Slovarm v printových médiách, zástupkyňa marketingu, Mgr. Iveta Klemanová. 

V tomto trende plánuje spoločnosť SLOVARM, a.s. pokračovať a už pripravuje pre odborníkov užitočné informácie o nových výrobkov vo výrobnom programe. Ide o výrobky: šikmý ventil so spätnou klapkou a guľový zemný ventil. Odborníci sa o nich dočítajú v najbližších vydaniach časopisov TOPENÁŘSTVÍ A INSTALACE a PLYNÁR VODÁR KURENÁR.

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750…

Prečítať viac Zdielať

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

23. 7. 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750 návštevníkov.

Prečítať viac   Zdielať

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články