Rozšírenie ponuky guľových kohútov rady Exclusive

Zdielať

Zavedením nového typu guľových kohútov do výroby Slovarmu rozširujeme základný typový rad guľových kohútov typu Exclusive KE-230E a KE-231E.

29. Sep 2017   Aktuality

Zatiaľ ide len o rozšírenie najpoužívanejších veľkostí rady DN 15 , DN20 a DN25 s označením KE-240E a KE-241E. Typ KE-240E je kombinácia vonkajšieho a vnútorného pripájacieho závitu s použitím dvojramennej rukoväte (motýľom) a typ KE-241E je kombinácia vonkajšieho a vnútorného pripojovacieho závitu s použitím jednoramennej rukoväte ( páky). Sú určené ako uzatváracia armatúry v rozvodoch vody, neagresívnych médií a vzduchu . 
Celá rady Exclusive sa vyznačuje zvýšenými technickými parametrami – maximálny prevádzkový tlak – PN30, vyššia prevádzková teplota a mechanická pevnosť. Na základe týchto zlepšení je táto rada určená hlavne do náročných prevádzkových podmienok.

Galéria

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články