Rozšírenie ponuky guľových kohútov rady Exclusive

Zdielať

Zavedením nového typu guľových kohútov do výroby Slovarmu rozširujeme základný typový rad guľových kohútov typu Exclusive KE-230E a KE-231E.

17. Oct 2011   Aktuality

Zatiaľ ide len o rozšírenie najpoužívanejších veľkostí rady DN 15 , DN20 a DN25 s označením KE-240E a KE-241E. Typ KE-240E je kombinácia vonkajšieho a vnútorného pripájacieho závitu s použitím dvojramennej rukoväte (motýľom) a typ KE-241E je kombinácia vonkajšieho a vnútorného pripojovacieho závitu s použitím jednoramennej rukoväte ( páky). Sú určené ako uzatváracia armatúry v rozvodoch vody, neagresívnych médií a vzduchu . 
Celá rady Exclusive sa vyznačuje zvýšenými technickými parametrami – maximálny prevádzkový tlak – PN30, vyššia prevádzková teplota a mechanická pevnosť. Na základe týchto zlepšení je táto rada určená hlavne do náročných prevádzkových podmienok.

Galéria

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750…

Prečítať viac Zdielať

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

23. 7. 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750 návštevníkov.

Prečítať viac   Zdielať

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články