Rozšírenie ponuky guľových kohútov rady Exclusive

Zdielať

Zavedením nového typu guľových kohútov do výroby Slovarmu rozširujeme základný typový rad guľových kohútov typu Exclusive KE-230E a KE-231E.

29. Sep 2017   Aktuality

Zatiaľ ide len o rozšírenie najpoužívanejších veľkostí rady DN 15 , DN20 a DN25 s označením KE-240E a KE-241E. Typ KE-240E je kombinácia vonkajšieho a vnútorného pripájacieho závitu s použitím dvojramennej rukoväte (motýľom) a typ KE-241E je kombinácia vonkajšieho a vnútorného pripojovacieho závitu s použitím jednoramennej rukoväte ( páky). Sú určené ako uzatváracia armatúry v rozvodoch vody, neagresívnych médií a vzduchu . 
Celá rady Exclusive sa vyznačuje zvýšenými technickými parametrami – maximálny prevádzkový tlak – PN30, vyššia prevádzková teplota a mechanická pevnosť. Na základe týchto zlepšení je táto rada určená hlavne do náročných prevádzkových podmienok.

Galéria

Odmena za vašu vernosť

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania,…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Odmena za vašu vernosť

16. 4. 2018

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac   Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

18. 3. 2018

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky s názvom AQUATHERM PRAHA 2018.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články