Rekonštrukcia v SLOVARMe pokračuje

Zdielať

V roku 2015 bola v SLOVARME zahájená veľká rekonštrukcia. Ako prvé sa kompletne zrekonštruovalo oddelenie Expedície.

29. Sep 2017   Aktuality

Výsledok potešil nie len vedenie a zamestnancov, ale aj zákazníkov a odberateľov, ktorí denne navštevujú expedíciu. Práve toto oddelenie je často prvým a jediným kontaktom zákazníka s našou firmou. Podľa vyjadrenia vedúcej oddelenia Expedície, pani Jarky Makíšovej, rekonštrukcia mala pozitívny vplyv: „Prerobené priestory potešili celý náš expedičný tím a myslím, že sa to pozitívne podpísalo aj pod pracovné výkony. Je tu čisto, príjemne, sme radi, že sa to súčasnému vedeniu podarilo, za čo sme vďační. A taktiež sme radi, že môžeme firmu reprezentovať v modernom a novom prostredí.“ 

Rekonštrukciou oddelenia Expedicíe sa to však nekončí a už v januári 2016 sa aktívne začalo rekonštruovať oddelenie pre obchodný tím, pre oddelenie nákupu, kancelárie vedenia a tiež aj recepcia. Hovorí generálny riaditeľ, pán Ing. Bohuslav Koči: „Verím, že financie vložené do rekonštrukcií, sú investované správne. Ľudia radi pracujú v pekných a čistých priestoroch. Zatiaľ sa stretávam s pozitívnymi ohlasmi, akoby do kancelárii prišiel nový čistý a lepší vzduch. Verím, že naši zamestnanci tieto zmeny ocenia.“ 

V rekonštrukcii sa plánuje pokračovať a do konca 2016 roka by mala prebehnúť rekonštrukcia ostatných oddelení a to ekonomické oddelenie a oddelenia IT, technológií a výroby.

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články