Prezentačné dni

Zdielať

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

30. Apr 2019   Aktuality

Odborné prezentačné dni na tému vodovody, kanalizácie a čističky odpadových vôd sa konali 25. apríla 2019 v Nitre a 26. apríla 2019 v Bratislave. Publikum tvorili najmä zástupcovia realizačných a stavebných firiem, projektanti, architekti, technici alebo energetici. Prednášky o novinkách v oblasti plastových a potrubných systémoch, o hygiene pitnej vody alebo o armatúrach pre verejné sanitárnej priestory, si prišli vypočuť aj starostovia okolitých obcí a predstavitelia samosprávy. Práve ich zaujali naše sanitárne batérie pri plánovanej výstavbe materskej škôlky alebo zdravotného zariadenia.

Firmu Slovarm na odborných prednáškach reprezentoval obchodný manažér Dušan Duga. Na otázku, čo zaujímalo návštevníkom a odborníkov najviac, odpovedá: „Najmä tí skôr narodení spomínali na časy, kedy montovali myjavské armatúry úplne všade. Niektorí majú naše historické katalógy ešte stále doma. Najviac pozornosti išlo na šikmý ventil so spätnou klapkou a zabudovaným meračom. Celkovo vodárenský a kurenársky sortiment bol pre nich zaujímavý, nakoľko to boli ľudia práve z oblastí zameraných na riešenie tejto problematiky. Starostov a realizátorov stavieb zasa zaujímali najviac sanitárne batérie.“

Ďalšie prezentačné dni na tému vodovody, kanalizácie a čističky odpadových vôd sa budú konať na jeseň tohto roka v Prešove a v Košiciach.

 

Galéria

SLOVARM na jesenných prezentačných dňoch na východe a severe Slovenska

Po jarnom „kolečku“ seminárov orientovaných na odborníkov z vodoinštalačnej a stavebnej oblasti,…

Prečítať viac Zdielať

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

SLOVARM na jesenných prezentačných dňoch na východe a severe Slovenska

21. 10. 2019

Po jarnom „kolečku“ seminárov orientovaných na odborníkov z vodoinštalačnej a stavebnej oblasti, sme sa zúčastnili aj tých jesenných. Osobný kontakt spojený s prednáškami je nepochybne tým správnym nástrojom na nové príležitosti na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

23. 7. 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750 návštevníkov.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články