Podporná asociácia EG splnila svoje poslanie aj v tomto roku

Zdielať

Podporná asociácia EG v roku 2021 podporila 31 spolupracovníkov a ich rodiny celkovou sumou 12 432 eur.

15. Feb 2022   Aktuality

Aj tento rok vybrali zamestnanci spomedzi svojich kolegov tých, ktorí túto pomoc potrebujú najviac. To znamená kolegu, ktorý sa ocitol v ťažšej životnej situácii, rodiny pracovníkov, ktoré sa ocitli bez finančných prostriedkov z dôvodu hromadného prepúšťania v okolitých spoločnostiach, zdravotné komplikácie detí a blízkych rodinných príslušníkov, ktoré si vyžadujú nákladnú hospitalizáciu a doliečovanie.

Rok 2021 je rovnako ako rok predchádzajúci poznačený pandémiou, preto sa jedným z dôvodov obdarovania stal aj výpadok plného príjmu do rodiny z dôvodu dodržania karanténnych opatrení a zatvorených škôl.

Pomoc kolegovi od kolegov, to je základná idea Podpornej asociácie EG. Od jej založenia v roku 2013 môžu zamestnanci firiem patriacich do skupiny Energy Group vložiť 2 % zo svojich daní do nadácie a vyzbieranú sumu majiteľ skupiny Energy Group zdvojnásobí z vlastných prostriedkov. Tieto financie sa potom rozdelia kolegom, ktorí ich najviac potrebujú.

Napriek tomu, že druhým rokom prechádzame naozaj náročnou pandemickou situáciou, záujem pracovníkov pomôcť tomu druhému je vysoký a je dôkazom prejavu solidarity a kolegiálnosti, za čo všetkým, ktorí do asociácie prispeli, ďakujeme.

 

Galéria

Tovar si môžete objednať už aj online

V snahe priblížiť sa svojim zákazníkom aj v digitálnom prostredí, spustil Slovarm beta verziu…

Prečítať viac Zdielať

Slovarm v Bogote a Paname

V novembri 2021 Slovarm úspešne prezentoval svoje portfólio výrobkov na veľtrhu Expoconstrucción y…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Tovar si môžete objednať už aj online

15. 4. 2022

V snahe priblížiť sa svojim zákazníkom aj v digitálnom prostredí, spustil Slovarm beta verziu systému online objednávok. Vďaka nemu si dnes všetok sortiment môžete objednať už aj online.

Prečítať viac   Zdielať

Slovarm v Bogote a Paname

15. 2. 2022

V novembri 2021 Slovarm úspešne prezentoval svoje portfólio výrobkov na veľtrhu Expoconstrucción y Expodiseňo v meste Bogotá a na biznis fóre v Paname.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články