Odovzdávanie finančného príspevku Podpornej asociácie EG o.z. v spoločnosti Slovarm, a.s.

Zdielať

Dňa 19.11.2015 sa v spoločnosti SLOVARM,. a. s. uskutočnilo slávnostné odovzdávanie finančných prostriedkov z Podpornej asociácie EG o.z.

9. Dec 2015   Aktuality

Za rok 2014 sa vďaka 2% z daní našich zamestnancov podarilo prispieť do Podpornej asociácie EG o. z. čiastkou 627 Eur, a rovnakou sumou vo výške 627 Eur prispeli aj majitelia spoločnosti Energy Group a.s.. 

Celková suma vo výške 1254 Eur bola rozdelená podľa návrhu zamestnancov našim spolupracovníkom , ktorí majú sociálne a zdravotné problémy. 

V zastúpení Podpornej asociácie EG o.z. tieto príspevky odovzdal generálny riaditeľ Ing. Bohuslav Koči a ekonomický riaditeľ Ing. Peter Bartošík pani Inne Dutkovej, Božene Bašnárovej a Igorovi Dychovi. 

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli a ukázali solidárnosť a ochotu pomôcť tým, ktorí to potrebujú.

Galéria

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články