Odmena za vašu vernosť

Zdielať

Zaregistrujte svoje body z nákupu

16. Apr 2018   Aktuality

 
Zaregistrujte svoje body z nákupu vo formulári na našej web stránke a o vašom súčasnom stave bodov vás bude informovať spoločnosť Slovarm formou sms alebo e-mailom.
Informovať sa môžete aj vy kedykoľvek na čísle +421910856240 alebo prostredníctvom e-mailu: slovarm@slovarm.sk
 
 
* Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, spoločnosťou SLOVARM, a.s., Dolná 1259/2, 907 01 Myjava, IČO: 35 792 680 (ďalej aj „SLOVARM“) za účelom spracovania osobných údajov, ktoré jej boli poskytnuté registráciou v „Vernostný program – Odmena za Vašu vernosť“, a to v rozsahu meno a priezvisko, adresa, telefónne číslo, emailová adresa

Dotknutá osoba udeľuje svoj súhlas so spracovaním osobných údajov na dobu neurčitú a tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať prostredníctvom slovarm@slovarm.sk, alebo poštou na adresu SLOVARM, a.s., Dolná 1259/2, 907 01 Myjava.
 
 

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články