Nový transferový stroj TRZ v spoločnosti Slovarm, a.s.

Zdielať

V októbri naša spoločnosť zakúpila transferový stroj TRZ, ktorý je určený na produktívne opracovanie výkovkov.

20. Oct 2014   Aktuality

Transferový stroj TRZ je urceny pre opracovanie tela poistného ventila, tela guľového kohúta i ďalších súčiastok a odliatkov z mosadze do dimenzie "2". 

Proces opracovania je realizovaný pomocou 8 axiálnych a 4 radiálnych jednotiek. Opracovanie môže byť rozdelené na jednu alebo dve operácie. Obrobok (výkovok, odliatok) je upnutý v upínacích čeľustiach na centrálnom otočnom bubne. Jedna poloha je nakladacia a vykladacia, ostatných 7 je určených na opracovanie. Všetky jednotky vykonávajú nezávislý pracovný pohyb. 

Stroj bol zakúpený za účelom modernizácie strojového parku a zvýšenia kvality našich výrobkov. Veríme, že náš finálny výrobok splní všetky požiadavky a spokojnosť našich zákazníkov.

Galéria

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články