Nové výrobky v spoločnosti SLOVARM v roku 2011 - Kotlový poistný ventil T-2849

Zdielať

Tento výrobok zabezpečuje ochranu kotlov ústredného kúrenia pred poškodením alebo zničením pri zvýšení tlaku v systéme nad povolenú ( nastavenú ) hodnotu .

29. Sep 2017   Aktuality

Je pripravovaný v troch tlakových radách 0,2 MPa , 0,25 MPa a 0,3 MPa. 
V prvej fáze bude vo výrobe overovaný poistný ventil DN 15 s vnútornými pripojovacími závitmi G 1/2, následne v ďalšej fáze bude overovaný poistný ventil DN 20 s vnútornými pripojovacími závitmi G 3/4 . 
Z hľadiska konštrukcie je telo poistného ventila konštruované ako výkovok na kovacom lise Mecolpress a opracovávané na jednoúčelovou stroji Gnutti. Celá regulačná časť je zostavená z dielov používaných už u vyrábaných poistných ventilov pre zásobníkové ohrievače vody TE-2848. 
Zároveň sa paralelne s týmto výrobkom pripravuje i špeciálny poistný ventil, ktorý bude ponúknutý pre známeho výrobcu kotlov – firmu Protherm Skalica.

Galéria

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články