Nové stroje a výrobné systémy v SLOVARMe

Zdielať

Zvýšené nároky zo strany zákazníkov na výrobky, kvantitu a kvalitu nás opäť motivovali k rozšíreniu strojového parku a kúpe nových strojov.

11. Nov 2016   Aktuality

Staré stroje však v blízkej budúcnosti vyradiť neplánujeme, pretože budeme na nich vyrábať výrobky, ktoré sú menej náročné na kvalitu a rýchlosť opracovania. Nové stroje sú pokračovaním rozvoja techniky a technológie v oblasti špičkového opracovania a výroby tvarovo zložitých a kvalitatívne náročných súčiastok pre našich zákazníkov. 

V období druhého štvrťroku 2016 do sústružníckeho strediska spoločnosti SLOVARM, a.s.pribudli dve nové výrobné linky. Ide o CNC sústruhy Maier MLK – 36 HYBRID. Sú určené na opracovanie výkovkov, odliatkov a výkovkov s automatizáciou zakladania polotovaru do vretena. „Nové stroje v našej CNC dielni nie len že posilnili výrobu po stránke kapacít, ale ich inovatívne systémy nám umožnia vyrábať nový, doposiaľ u nás nerealizovateľný, sortiment výrobkov. 

CNC sústruhy Maier MLK – 36 HYBRID sú stroje nemeckej kvality a výroby. Produkujú výrobky s vyššou kvalitou povrchu a s rýchlejšou zmenou rozmerov pri výrobných procesoch. „Vďaka týmto strojom dokážeme oveľa rýchlejšie reagovať na zmenu výroby na iný výrobok, vieme znížiť cyklové časy a zvýšiť obslužnosť, vieme nahradiť zložité tvarové náradia a tiež opracovať výrobky na hotovo na jedno upnutie“, povedal generálny riaditeľ a dodal, že o prínose a prospechu týchto nových strojov pre firmu nepochybuje.

SLOVARM na jesenných prezentačných dňoch na východe a severe Slovenska

Po jarnom „kolečku“ seminárov orientovaných na odborníkov z vodoinštalačnej a stavebnej oblasti,…

Prečítať viac Zdielať

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

SLOVARM na jesenných prezentačných dňoch na východe a severe Slovenska

21. 10. 2019

Po jarnom „kolečku“ seminárov orientovaných na odborníkov z vodoinštalačnej a stavebnej oblasti, sme sa zúčastnili aj tých jesenných. Osobný kontakt spojený s prednáškami je nepochybne tým správnym nástrojom na nové príležitosti na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

23. 7. 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750 návštevníkov.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články