Nové stroje a výrobné systémy v SLOVARMe

Zdielať

Zvýšené nároky zo strany zákazníkov na výrobky, kvantitu a kvalitu nás opäť motivovali k rozšíreniu strojového parku a kúpe nových strojov.

29. Sep 2017   Aktuality

Staré stroje však v blízkej budúcnosti vyradiť neplánujeme, pretože budeme na nich vyrábať výrobky, ktoré sú menej náročné na kvalitu a rýchlosť opracovania. Nové stroje sú pokračovaním rozvoja techniky a technológie v oblasti špičkového opracovania a výroby tvarovo zložitých a kvalitatívne náročných súčiastok pre našich zákazníkov. 

V období druhého štvrťroku 2016 do sústružníckeho strediska spoločnosti SLOVARM, a.s.pribudli dve nové výrobné linky. Ide o CNC sústruhy Maier MLK – 36 HYBRID. Sú určené na opracovanie výkovkov, odliatkov a výkovkov s automatizáciou zakladania polotovaru do vretena. „Nové stroje v našej CNC dielni nie len že posilnili výrobu po stránke kapacít, ale ich inovatívne systémy nám umožnia vyrábať nový, doposiaľ u nás nerealizovateľný, sortiment výrobkov. 

CNC sústruhy Maier MLK – 36 HYBRID sú stroje nemeckej kvality a výroby. Produkujú výrobky s vyššou kvalitou povrchu a s rýchlejšou zmenou rozmerov pri výrobných procesoch. „Vďaka týmto strojom dokážeme oveľa rýchlejšie reagovať na zmenu výroby na iný výrobok, vieme znížiť cyklové časy a zvýšiť obslužnosť, vieme nahradiť zložité tvarové náradia a tiež opracovať výrobky na hotovo na jedno upnutie“, povedal generálny riaditeľ a dodal, že o prínose a prospechu týchto nových strojov pre firmu nepochybuje.

Odmena za vašu vernosť

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania,…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Odmena za vašu vernosť

16. 4. 2018

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac   Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

18. 3. 2018

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky s názvom AQUATHERM PRAHA 2018.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články