Nové stroje a výrobné systémy v SLOVARMe

Zdielať

Zvýšené nároky zo strany zákazníkov na výrobky, kvantitu a kvalitu nás opäť motivovali k rozšíreniu strojového parku a kúpe nových strojov.

29. Sep 2017   Aktuality

Staré stroje však v blízkej budúcnosti vyradiť neplánujeme, pretože budeme na nich vyrábať výrobky, ktoré sú menej náročné na kvalitu a rýchlosť opracovania. Nové stroje sú pokračovaním rozvoja techniky a technológie v oblasti špičkového opracovania a výroby tvarovo zložitých a kvalitatívne náročných súčiastok pre našich zákazníkov. 

V období druhého štvrťroku 2016 do sústružníckeho strediska spoločnosti SLOVARM, a.s.pribudli dve nové výrobné linky. Ide o CNC sústruhy Maier MLK – 36 HYBRID. Sú určené na opracovanie výkovkov, odliatkov a výkovkov s automatizáciou zakladania polotovaru do vretena. „Nové stroje v našej CNC dielni nie len že posilnili výrobu po stránke kapacít, ale ich inovatívne systémy nám umožnia vyrábať nový, doposiaľ u nás nerealizovateľný, sortiment výrobkov. 

CNC sústruhy Maier MLK – 36 HYBRID sú stroje nemeckej kvality a výroby. Produkujú výrobky s vyššou kvalitou povrchu a s rýchlejšou zmenou rozmerov pri výrobných procesoch. „Vďaka týmto strojom dokážeme oveľa rýchlejšie reagovať na zmenu výroby na iný výrobok, vieme znížiť cyklové časy a zvýšiť obslužnosť, vieme nahradiť zložité tvarové náradia a tiež opracovať výrobky na hotovo na jedno upnutie“, povedal generálny riaditeľ a dodal, že o prínose a prospechu týchto nových strojov pre firmu nepochybuje.

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články