Nové projekty v spoločnosti SLOVARM v roku 2011

Zdielať

V spoločnosti SLOVARM sa v roku 2011 realizujú vo výrobe dva nové projekty pre významné firmy, a to ELSTER a WAVIN EKOPLASTIK.

29. Sep 2017   Aktuality

Projekty sa realizujú na tradičných technológiách. Nová výroba zabezpečuje vytvorenie ďalších pracovných miest – v kováčni, obrobni, niklovni a montáži. 

ELSTER Stará Turá - výrobok R 1/3" BS 21 – Výpustka s maticou 
sa zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov, vodomerov a regulátorov v strednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1, G6 a dôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.WAVIN EKOPLASTIK - výroba zástrekov pre výrobu tvaroviek k PP-R systémom 
so sídlom v Kostelci nad Labem – ČR. Spoločnosť je lídrom v oblasti plastových potrubných systémov v strednej Európe. Je členom nadnárodnej skupiny Wavin Group, jedného z najväčších výrobcov plastových potrubných systémov.

Galéria

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články