Nové projekty v spoločnosti SLOVARM v roku 2011

Zdielať

V spoločnosti SLOVARM sa v roku 2011 realizujú vo výrobe dva nové projekty pre významné firmy, a to ELSTER a WAVIN EKOPLASTIK.

17. Oct 2011   Aktuality

Projekty sa realizujú na tradičných technológiách. Nová výroba zabezpečuje vytvorenie ďalších pracovných miest – v kováčni, obrobni, niklovni a montáži. 

ELSTER Stará Turá - výrobok R 1/3" BS 21 – Výpustka s maticou 
sa zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov, vodomerov a regulátorov v strednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1, G6 a dôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.WAVIN EKOPLASTIK - výroba zástrekov pre výrobu tvaroviek k PP-R systémom 
so sídlom v Kostelci nad Labem – ČR. Spoločnosť je lídrom v oblasti plastových potrubných systémov v strednej Európe. Je členom nadnárodnej skupiny Wavin Group, jedného z najväčších výrobcov plastových potrubných systémov.

Galéria

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články