Napísali o SLOVARMe

Zdielať

V priebehu prvého polroku 2016 sa o firme Slovarm, a.s. písalo vo viacerých odborne zameraných printoch.

29. Sep 2017   Aktuality

Dané printové médiá sú orientované na odborné publikum, na inštalatérov, kurenárov, montážnikov, projektantov či správcov budov. Na českom trhu ide napríklad o dvojmesačník TOPENÁŘSTVÍ A INSTALACE, na slovenskom trhu zasa vychádza obdobný dvojmesačník PLYNÁR VODÁR KURENÁR. „Výrobný program spoločnosti SLOVARM a.s. je kvalitný a inovatívny. Každý rok prichádzame na trh s novinkami, ktoré pre užívateľov znamenajú pozitívny prínos. Preto o nich píšeme, informujeme o nich prostredníctvom tlače a médií, ktoré sa dostávajú priamo ku tým, ktorých informovať potrebujeme,“ vyjadrila sa na margo účasti spoločnosti Slovarm v printových médiách, zástupkyňa marketingu, Mgr. Iveta Klemanová. 

V tomto trende plánuje spoločnosť SLOVARM, a.s. pokračovať a už pripravuje pre odborníkov užitočné informácie o nových výrobkov vo výrobnom programe. Ide o výrobky: šikmý ventil so spätnou klapkou a guľový zemný ventil. Odborníci sa o nich dočítajú v najbližších vydaniach časopisov TOPENÁŘSTVÍ A INSTALACE a PLYNÁR VODÁR KURENÁR.

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články