Napísali o SLOVARMe

Zdielať

V priebehu prvého polroku 2016 sa o firme Slovarm, a.s. písalo vo viacerých odborne zameraných printoch.

21. Sep 2016   Aktuality

Dané printové médiá sú orientované na odborné publikum, na inštalatérov, kurenárov, montážnikov, projektantov či správcov budov. Na českom trhu ide napríklad o dvojmesačník TOPENÁŘSTVÍ A INSTALACE, na slovenskom trhu zasa vychádza obdobný dvojmesačník PLYNÁR VODÁR KURENÁR. „Výrobný program spoločnosti SLOVARM a.s. je kvalitný a inovatívny. Každý rok prichádzame na trh s novinkami, ktoré pre užívateľov znamenajú pozitívny prínos. Preto o nich píšeme, informujeme o nich prostredníctvom tlače a médií, ktoré sa dostávajú priamo ku tým, ktorých informovať potrebujeme,“ vyjadrila sa na margo účasti spoločnosti Slovarm v printových médiách, zástupkyňa marketingu, Mgr. Iveta Klemanová. 

V tomto trende plánuje spoločnosť SLOVARM, a.s. pokračovať a už pripravuje pre odborníkov užitočné informácie o nových výrobkov vo výrobnom programe. Ide o výrobky: šikmý ventil so spätnou klapkou a guľový zemný ventil. Odborníci sa o nich dočítajú v najbližších vydaniach časopisov TOPENÁŘSTVÍ A INSTALACE a PLYNÁR VODÁR KURENÁR.

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články