Napísali o SLOVARMe

Zdielať

V priebehu prvého polroku 2016 sa o firme Slovarm, a.s. písalo vo viacerých odborne zameraných printoch.

29. Sep 2017   Aktuality

Dané printové médiá sú orientované na odborné publikum, na inštalatérov, kurenárov, montážnikov, projektantov či správcov budov. Na českom trhu ide napríklad o dvojmesačník TOPENÁŘSTVÍ A INSTALACE, na slovenskom trhu zasa vychádza obdobný dvojmesačník PLYNÁR VODÁR KURENÁR. „Výrobný program spoločnosti SLOVARM a.s. je kvalitný a inovatívny. Každý rok prichádzame na trh s novinkami, ktoré pre užívateľov znamenajú pozitívny prínos. Preto o nich píšeme, informujeme o nich prostredníctvom tlače a médií, ktoré sa dostávajú priamo ku tým, ktorých informovať potrebujeme,“ vyjadrila sa na margo účasti spoločnosti Slovarm v printových médiách, zástupkyňa marketingu, Mgr. Iveta Klemanová. 

V tomto trende plánuje spoločnosť SLOVARM, a.s. pokračovať a už pripravuje pre odborníkov užitočné informácie o nových výrobkov vo výrobnom programe. Ide o výrobky: šikmý ventil so spätnou klapkou a guľový zemný ventil. Odborníci sa o nich dočítajú v najbližších vydaniach časopisov TOPENÁŘSTVÍ A INSTALACE a PLYNÁR VODÁR KURENÁR.

Odmena za vašu vernosť

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania,…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Odmena za vašu vernosť

16. 4. 2018

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac   Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

18. 3. 2018

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky s názvom AQUATHERM PRAHA 2018.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články