Finančný dar pre KOPANIČIAR

Zdielať

Dňa 19.8.2011 sa uskutočnilo odovzdávanie finančného daru pre folklórny súbor „KOPANIČIAR“ v kultúrnom dome Samka Dudíka na Myjave.

30. Aug 2011   Aktuality

Finančný dar odovzdal generálny riaditeľ Slovarmu Ing. Pavel Tokoš za účasti primátora mesta Myjava pána Pavla Halabrína. 

Tieto finančné prostriedky budú použité na reprezentáciu Folklórneho súboru Kopaničiar na medzinárodnom festivale WORLD CHAMPIOSHIP OF FOLKLORE – WORLD FOLK 2011 v Bulharsku – Slnečné Pobrežie a Nesebar v termíne od 22.8.2011 – 27.8.2011. Držíme Vám palce ....

Galéria

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články