Druhá „Oslava 10. výročia založenia spoločnosti SLOVARM

Zdielať

Bola určená všetkým zamestnancom, majiteľom a zakladateľom spoločnosti.

14. Feb 2011   Aktuality

Konala sa v piatok 12. novembra v Kultúrnom dome Samka Dudíka na Myjave. Pre zamestnancov bol pripravený program. Akcie sa zúčastnilo 180 hostí. 

Prezentáciou strojárskej výroby na Myjave bol krátky film o založení Slovenskej armatúrky Myjava až po dnešný Slovarm. 

Generálny riaditeľ privítal všetkých hostí, poďakoval zamestnancom za ich prácu a obetavosť a tiež poďakoval zakladateľom spoločnosti SLOVARM, ktorí boli čestnými hosťami. 

Bolo vyznamenaných 14 najlepších zamestnancov za 10rokov fungovania spoločnosti. 

Poďakovanie patrilo tiež ľuďom, ktorí boli pri založení spoločnosti, pričinili sa o jej vybudovanie a bez ktorých by spoločnosť Slovarm nebola. Sú to Ing. Ľubomír Halabrín, Ing. Peter Halabrín, pán Pavel Halabrín, pán Radovan Pobočík, pán Peter Kotvan, tiež zástupcovia spoločnosti Energy Group. 

Pán Pavel Halabrín predniesol príhovor zamestnancom a prítomným k založeniu spoločnosti ako jeden zo zakladateľov a vyjadril svoju spokojnosť ako Slovarm napreduje a rozvíja sa. Zároveň ako primátor mesta poďakoval všetkým prítomným a celej spoločnosti Slovarm za zásluhy pre mesto Myjava vo forme sponzoringu na športové aktivity, na kultúrne podujatia a tiež príspevky neziskovým organizáciám. A nakoniec zaželal spoločnosti Slovarm veľa, veľa ďalších úspešných rokov. 

Akciu spestrilo vystúpenie folklórneho súboru Kopaničiar. 

Všetci sa dobre zabávali až do neskorých nočných hodín. 
Tortu k 10. Výročiu s 10 sviečkami sfúkli vyznamenaní zamestnanci.

Galéria

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články