Dňa 21.6.2013 sa uskutočnil DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ v prevádzke spoločnosti Slovarm na Myjave

Zdielať

Hlavným zámerom Dňa otvorených dverí bolo predstaviť spoločnosť Slovarm všetkým rodinným príslušníkom svojich zamestnancov, ale tiež ukázať svojim zamestnancom prevádzky, na ktorých pracujú ich kolegovia z iných úsekov.

29. Sep 2017   Aktuality

Táto akcia bola spojená s folklórnymi slávnosťami, ktoré bývajú 1x ročne v neďalekom amfiteátri Trnovce na Myjave a trvajú 3 dni. 

Zamestnanci s rodinnými príslušníkmi a deťmi prichádzali na sekretariát, kde sme ich pekne privítali a odovzdali im vstupenky na folklórne slávnosti a poukazy na občerstvenie (cigánska s nápojom – pivo, kofola). Detičky dostali balíček s prekvapením, sladkosti a nafúknuté balóniky s logom Slovarmu. Na sekretariáte sa premietal krátky film o vzniku armatúrky a strojárskej výroby až po dnešný Slovarm. 

Jednotliví vedúci pracovníci si postupne preberali návštevníkov v skupinkách a previedli ich kompletne celou firmou, všetkými výrobnými úsekmi od kováčne, cez obrobne, apretúru, povrchové úpravy, zlievareň, pece a montáž. Konečná bola v novo zrekonštruovanej budove strediska Automaty a CNC. Vedúci ukázali návštevníkom niektoré stroje v prevádzke, inak bola výroba z bezpečnostného hľadiska zastavená. 

Celá akcia bola vo výbornej atmosfére a zúčastnilo sa jej 400 dospelých a 140 detí. Myšlienka, spojiť príjemné s užitočným bola naplnená. Zamestnanci ukázali svojim rodinným príslušníkom, svojim deťom, kde pracujú, na akých strojoch pracujú a k tomu dostali aj darčeky pre deti a lístky na Medzinárodný folklórny festival, kam sa všetci po akcii odobrali.

Galéria

 

Odmena za vašu vernosť

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania,…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Odmena za vašu vernosť

16. 4. 2018

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac   Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

18. 3. 2018

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky s názvom AQUATHERM PRAHA 2018.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články