Dňa 21.6.2013 sa uskutočnil DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ v prevádzke spoločnosti Slovarm na Myjave

Zdielať

Hlavným zámerom Dňa otvorených dverí bolo predstaviť spoločnosť Slovarm všetkým rodinným príslušníkom svojich zamestnancov, ale tiež ukázať svojim zamestnancom prevádzky, na ktorých pracujú ich kolegovia z iných úsekov.

29. Sep 2017   Aktuality

Táto akcia bola spojená s folklórnymi slávnosťami, ktoré bývajú 1x ročne v neďalekom amfiteátri Trnovce na Myjave a trvajú 3 dni. 

Zamestnanci s rodinnými príslušníkmi a deťmi prichádzali na sekretariát, kde sme ich pekne privítali a odovzdali im vstupenky na folklórne slávnosti a poukazy na občerstvenie (cigánska s nápojom – pivo, kofola). Detičky dostali balíček s prekvapením, sladkosti a nafúknuté balóniky s logom Slovarmu. Na sekretariáte sa premietal krátky film o vzniku armatúrky a strojárskej výroby až po dnešný Slovarm. 

Jednotliví vedúci pracovníci si postupne preberali návštevníkov v skupinkách a previedli ich kompletne celou firmou, všetkými výrobnými úsekmi od kováčne, cez obrobne, apretúru, povrchové úpravy, zlievareň, pece a montáž. Konečná bola v novo zrekonštruovanej budove strediska Automaty a CNC. Vedúci ukázali návštevníkom niektoré stroje v prevádzke, inak bola výroba z bezpečnostného hľadiska zastavená. 

Celá akcia bola vo výbornej atmosfére a zúčastnilo sa jej 400 dospelých a 140 detí. Myšlienka, spojiť príjemné s užitočným bola naplnená. Zamestnanci ukázali svojim rodinným príslušníkom, svojim deťom, kde pracujú, na akých strojoch pracujú a k tomu dostali aj darčeky pre deti a lístky na Medzinárodný folklórny festival, kam sa všetci po akcii odobrali.

Galéria

 

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články