Dňa 21.6.2013 sa uskutočnil DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ v prevádzke spoločnosti Slovarm na Myjave

Zdielať

Hlavným zámerom Dňa otvorených dverí bolo predstaviť spoločnosť Slovarm všetkým rodinným príslušníkom svojich zamestnancov, ale tiež ukázať svojim zamestnancom prevádzky, na ktorých pracujú ich kolegovia z iných úsekov.

2. Oct 2013   Aktuality

Táto akcia bola spojená s folklórnymi slávnosťami, ktoré bývajú 1x ročne v neďalekom amfiteátri Trnovce na Myjave a trvajú 3 dni. 

Zamestnanci s rodinnými príslušníkmi a deťmi prichádzali na sekretariát, kde sme ich pekne privítali a odovzdali im vstupenky na folklórne slávnosti a poukazy na občerstvenie (cigánska s nápojom – pivo, kofola). Detičky dostali balíček s prekvapením, sladkosti a nafúknuté balóniky s logom Slovarmu. Na sekretariáte sa premietal krátky film o vzniku armatúrky a strojárskej výroby až po dnešný Slovarm. 

Jednotliví vedúci pracovníci si postupne preberali návštevníkov v skupinkách a previedli ich kompletne celou firmou, všetkými výrobnými úsekmi od kováčne, cez obrobne, apretúru, povrchové úpravy, zlievareň, pece a montáž. Konečná bola v novo zrekonštruovanej budove strediska Automaty a CNC. Vedúci ukázali návštevníkom niektoré stroje v prevádzke, inak bola výroba z bezpečnostného hľadiska zastavená. 

Celá akcia bola vo výbornej atmosfére a zúčastnilo sa jej 400 dospelých a 140 detí. Myšlienka, spojiť príjemné s užitočným bola naplnená. Zamestnanci ukázali svojim rodinným príslušníkom, svojim deťom, kde pracujú, na akých strojoch pracujú a k tomu dostali aj darčeky pre deti a lístky na Medzinárodný folklórny festival, kam sa všetci po akcii odobrali.

Galéria

 

SLOVARM na jesenných prezentačných dňoch na východe a severe Slovenska

Po jarnom „kolečku“ seminárov orientovaných na odborníkov z vodoinštalačnej a stavebnej oblasti,…

Prečítať viac Zdielať

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

SLOVARM na jesenných prezentačných dňoch na východe a severe Slovenska

21. 10. 2019

Po jarnom „kolečku“ seminárov orientovaných na odborníkov z vodoinštalačnej a stavebnej oblasti, sme sa zúčastnili aj tých jesenných. Osobný kontakt spojený s prednáškami je nepochybne tým správnym nástrojom na nové príležitosti na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

23. 7. 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750 návštevníkov.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články