Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

Zdielať

V piatok 8. júna 2018, sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde sa konal tretí ročník Dňa otvorených dverí.

4. Jul 2018   Aktuality

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií. Najväčší úspech zožal firemný futbalový turnaj sprevádzaný skúsených športovým komentátorom Jankom Žgravčákom z RTVS.
Ako každý rok, aj tento rok sa program DOD zahájil priamo v závode SLOVARM. Dvere sa otvorili z dôvodu prehliadky firmy a výrobných priestorov, ktorými sprevádzal skúsený personál. Zamestnanci s rodinami mohli vďaka tomu nahliadnuť do priestorov, kam sa v bežný deň nedostanú. Rovnaká prehliadka návštevníkov čakala aj vo firme SLOVPLAST, odkiaľ sa už všetci pobrali na futbalové ihrisko v Turej Lúke.
Exhibičný futbalový turnaj zložený z troch mužstiev prilákal na tribúny množstvo fanúšikov, pričom nechýbali ani motivačné transparenty. Páni a dáma z radov zamestnancov a rodín firiem SLOVARM a SLOVPLAST si dali riadne do tela. Ich futbalové výkony vtipne a veľmi výstižne počas celého turnaja komentoval profesionálny športový moderátor a komentátor Ján Žgravčák. Aj vďaka nemu sa mohli na chvíľu cítiť ako ozajstné futbalové hviezdy. Hráči išli do toho naplno a súperovi nič nedarovali. Nakoniec sa z víťazstva tešil tím SLOVARMu II., zložený z oddelenia obchodu a nákupu. Vicemajstrom sa stal tím SLOVPLASTU. Bronz si odniesli hráči, SLOVARMu I., zložený z oddelenia skladu a výroby ktorí hoci podali úžasný výkon, nedokázali premôcť súpera.
Paralelne s futbalovým turnajom prebiehali aj ostatné zaujímavé aktivity. V detskej zóne sa o ne starali dve Klaunky z mestečka Ovošaškovo, ktoré bavili najmä najmladšie publikum. Kopec hier, súťaží, tancovania a spievania prilákalo desiatky detí, ktoré po celý čas behali s pomaľovanými tváričkami. Penová disco show na záver všetkých milo osviežila. Komu sa nechcelo tancovať, mohol skákať na nafukovacích hradoch alebo si vyskúšať lezecké schopnosti na lezeckej stene. Všetko bolo dnes dovolené a vopred odpustené ?.
Počasie ani tento rok nesklamalo a nepadla ani kvapka. Práve naopak, tí nepripravení na slnečné lúče si odniesli domov aj červené opálenie. Každopádne si všetci odniesli pekné zážitky aj vecné ceny. Šampanské, medaile a klobásy pre futbalistov, balíčky sladkostí pre deti a všetci zamestnanci obdržali permanentky na blížiace sa Folklórne slávnosti. Nech si ich užijú rovnako dobre, ako tohoročný DOD SLOVARM a SLOVPLAST 2018.

 

Galéria

Slovarm úspešne prešiel ISO auditom TÜV SÜD

V dňoch 7. a 8.júna 2021 prebehol v Slovarme audit od certifikačného orgánu TÜV SÜD zameraný na…

Prečítať viac Zdielať

Vyhlásenie o zhode

Slovarm vydal vyhlásenie o zhode k antibakteriálnym WC sedadlám s obsahom striebra

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Slovarm úspešne prešiel ISO auditom TÜV SÜD

18. 7. 2021

V dňoch 7. a 8.júna 2021 prebehol v Slovarme audit od certifikačného orgánu TÜV SÜD zameraný na auditované systémy ISO 90001 – kvalita, ISO 14001 – environment a ISO 45001 – bezpečnosť. Išlo o recertifikačný audit pre systém ISO 9001 a dozorné audity pre ISO 14001 + 45001. Vo všetkých troch bol SLOVARM úspešný.

Prečítať viac   Zdielať

Vyhlásenie o zhode

28. 5. 2020

Slovarm vydal vyhlásenie o zhode k antibakteriálnym WC sedadlám s obsahom striebra

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články