Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

Zdielať

V piatok 8. júna 2018, sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde sa konal tretí ročník Dňa otvorených dverí.

4. Jul 2018   Aktuality

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií. Najväčší úspech zožal firemný futbalový turnaj sprevádzaný skúsených športovým komentátorom Jankom Žgravčákom z RTVS.
Ako každý rok, aj tento rok sa program DOD zahájil priamo v závode SLOVARM. Dvere sa otvorili z dôvodu prehliadky firmy a výrobných priestorov, ktorými sprevádzal skúsený personál. Zamestnanci s rodinami mohli vďaka tomu nahliadnuť do priestorov, kam sa v bežný deň nedostanú. Rovnaká prehliadka návštevníkov čakala aj vo firme SLOVPLAST, odkiaľ sa už všetci pobrali na futbalové ihrisko v Turej Lúke.
Exhibičný futbalový turnaj zložený z troch mužstiev prilákal na tribúny množstvo fanúšikov, pričom nechýbali ani motivačné transparenty. Páni a dáma z radov zamestnancov a rodín firiem SLOVARM a SLOVPLAST si dali riadne do tela. Ich futbalové výkony vtipne a veľmi výstižne počas celého turnaja komentoval profesionálny športový moderátor a komentátor Ján Žgravčák. Aj vďaka nemu sa mohli na chvíľu cítiť ako ozajstné futbalové hviezdy. Hráči išli do toho naplno a súperovi nič nedarovali. Nakoniec sa z víťazstva tešil tím SLOVARMu II., zložený z oddelenia obchodu a nákupu. Vicemajstrom sa stal tím SLOVPLASTU. Bronz si odniesli hráči, SLOVARMu I., zložený z oddelenia skladu a výroby ktorí hoci podali úžasný výkon, nedokázali premôcť súpera.
Paralelne s futbalovým turnajom prebiehali aj ostatné zaujímavé aktivity. V detskej zóne sa o ne starali dve Klaunky z mestečka Ovošaškovo, ktoré bavili najmä najmladšie publikum. Kopec hier, súťaží, tancovania a spievania prilákalo desiatky detí, ktoré po celý čas behali s pomaľovanými tváričkami. Penová disco show na záver všetkých milo osviežila. Komu sa nechcelo tancovať, mohol skákať na nafukovacích hradoch alebo si vyskúšať lezecké schopnosti na lezeckej stene. Všetko bolo dnes dovolené a vopred odpustené ?.
Počasie ani tento rok nesklamalo a nepadla ani kvapka. Práve naopak, tí nepripravení na slnečné lúče si odniesli domov aj červené opálenie. Každopádne si všetci odniesli pekné zážitky aj vecné ceny. Šampanské, medaile a klobásy pre futbalistov, balíčky sladkostí pre deti a všetci zamestnanci obdržali permanentky na blížiace sa Folklórne slávnosti. Nech si ich užijú rovnako dobre, ako tohoročný DOD SLOVARM a SLOVPLAST 2018.

 

Galéria

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750…

Prečítať viac Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

23. 7. 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750 návštevníkov.

Prečítať viac   Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články