Deň otvorených dverí 2017 firiem Slovarm a Slovplast

Zdielať

Jeden z prvých teplých dni pripomínajúcich leto, strávili zamestnanci spoločností SLOVARM a SLOVPLAST a ich rodín spolu na podujatí Deň otvorených dverí 2017.

29. Sep 2017   Aktuality

Opäť po roku si tak v sprievode hudby, atrakcií a dobrého jedla užili piatok plný zábavy.

Piatok 9. júna 2017 bol venovaný zamestnancom a ich rodinám. Ako zvyčajne, aj tohoročný Deň otvorených dverí sa začal prehliadkou oboch firiem, najmä prehliadkou výrobných priestorov alebo návštevou novej jedálne v spoločnosti SLOVARM. Hlavný program a tá časť, na ktorú sa pravdepodobne tešili všetci najviac, sa odohrávala na futbalovom ihrisku Turá Lúka. V sprievode hudby a vystúpení folklórnej skupiny Kopaničiar, sa zabávalo viac ako šesťsto návštevníkov, dospelých aj detí.

Deti sa najviac potešili atrakciám ako skákací hrad, netradičný tyčový futbal, lezecká stena a maľovanie na tváričky. Pánske osadenstvo „zamestnal“ hlavne futbalový turnaj a dámska časť sa potešila vždy obľúbenej vizážistike od profesionáliek. Všetci dokopy, či už deti alebo dospelí, sa našli pri šípkovom turnaji a súťaži v silovom kladive, za ktoré si mohli odniesť pekné výhry. Aj tento rok nás svojou návštevou poctili rozprávkové postavičky. Prišla Šmoulinka a známa dvojka Toma a Jerry, ktorí sa s deťmi fotili, tancovali alebo len tak im spríjemňovali piatkové popoludnie.

Občerstvenie nesklamalo a bez dlhých rád na čakanie sa mohli všetci najesť do sýta a bez obmedzenia. Chválime výborný guláš a ostatné mäsové pochúťky sprevádzané dobrým chladeným pivom či kofolou. Počasie všetkým doprialo možno viac ako treba, teplých 28 stupňov a po celý deň jasná obloha bola vymodlená najmä od organizátorov, ktorí aj vďaka takémuto počasiu mohli svoj pripravený program predviesť v plnom nasadení.

Tešíme sa o rok, kedy spolu znova zažijeme Deň otvorených dverí.

Galéria

 

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články