Deň otvorených dverí 2017 firiem Slovarm a Slovplast

Zdielať

Jeden z prvých teplých dni pripomínajúcich leto, strávili zamestnanci spoločností SLOVARM a SLOVPLAST a ich rodín spolu na podujatí Deň otvorených dverí 2017.

25. Jun 2017   Aktuality

Opäť po roku si tak v sprievode hudby, atrakcií a dobrého jedla užili piatok plný zábavy.

Piatok 9. júna 2017 bol venovaný zamestnancom a ich rodinám. Ako zvyčajne, aj tohoročný Deň otvorených dverí sa začal prehliadkou oboch firiem, najmä prehliadkou výrobných priestorov alebo návštevou novej jedálne v spoločnosti SLOVARM. Hlavný program a tá časť, na ktorú sa pravdepodobne tešili všetci najviac, sa odohrávala na futbalovom ihrisku Turá Lúka. V sprievode hudby a vystúpení folklórnej skupiny Kopaničiar, sa zabávalo viac ako šesťsto návštevníkov, dospelých aj detí.

Deti sa najviac potešili atrakciám ako skákací hrad, netradičný tyčový futbal, lezecká stena a maľovanie na tváričky. Pánske osadenstvo „zamestnal“ hlavne futbalový turnaj a dámska časť sa potešila vždy obľúbenej vizážistike od profesionáliek. Všetci dokopy, či už deti alebo dospelí, sa našli pri šípkovom turnaji a súťaži v silovom kladive, za ktoré si mohli odniesť pekné výhry. Aj tento rok nás svojou návštevou poctili rozprávkové postavičky. Prišla Šmoulinka a známa dvojka Toma a Jerry, ktorí sa s deťmi fotili, tancovali alebo len tak im spríjemňovali piatkové popoludnie.

Občerstvenie nesklamalo a bez dlhých rád na čakanie sa mohli všetci najesť do sýta a bez obmedzenia. Chválime výborný guláš a ostatné mäsové pochúťky sprevádzané dobrým chladeným pivom či kofolou. Počasie všetkým doprialo možno viac ako treba, teplých 28 stupňov a po celý deň jasná obloha bola vymodlená najmä od organizátorov, ktorí aj vďaka takémuto počasiu mohli svoj pripravený program predviesť v plnom nasadení.

Tešíme sa o rok, kedy spolu znova zažijeme Deň otvorených dverí.

Galéria

 

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750…

Prečítať viac Zdielať

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

23. 7. 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750 návštevníkov.

Prečítať viac   Zdielať

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články