Deň otvorených dverí

Zdielať

Dňa 20.6.2014 sa už tretíkrát sa konal na Myjave „Deň otvorených dverí“ pre zamestnancov SLOVARM a ich rodinných príslušníkov.

14. Jul 2014   Aktuality

Akcia bola opäť spojená s folklórnymi slávnosťami, ktoré bývajú 1x ročne v neďalekom amfiteátri Trnovce na Myjave a trvajú 3 dni. 

V jedálni prebiehal film o firme a zamestnancom boli odovzdávané lístky na folklórne slávnosti, na sekretariáte dostávali malý prezentačný darček a detičky sladkosti. 

Jednotliví vedúci pracovníci si postupne preberali návštevníkov v skupinkách a previedli ich kompletne celou firmou, všetkými výrobnými úsekmi od kováčne, cez obrobne, apretúru, povrchové úpravy, zlievareň, pece, montáž, automaty a CNC. 

Táto akcia sa stala medzi zamestnancami veľmi obľúbená, radi prichádzajú aj so svojimi deťmi, rodičmi, manželkami a manželmi každý rok sa pozrieť do priestorov firmy. Dňa otvorených dverí sa zúčastnilo 400 dospelých a 140 detí. 

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli a tešíme sa opäť o rok !

Galéria

Prezentačné dni

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti…

Prečítať viac Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Prezentačné dni

30. 4. 2019

Zúčastňovať sa odborných prednášok a seminárov, na ktorých sa sústreďujú profesionáli z oblasti vodohospodárskych stavieb, má pre firmu Slovarm veľký význam. Prezentácia našich skúseností v kombinácii s možnosťou osobného kontaktu s odborníkmi, nám prináša nové uplatnenia na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Aquatherm Nitra 2019

1. 3. 2019

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články