Deň otvorených dverí

Zdielať

Dňa 20.6.2014 sa už tretíkrát sa konal na Myjave „Deň otvorených dverí“ pre zamestnancov SLOVARM a ich rodinných príslušníkov.

29. Sep 2017   Aktuality

Akcia bola opäť spojená s folklórnymi slávnosťami, ktoré bývajú 1x ročne v neďalekom amfiteátri Trnovce na Myjave a trvajú 3 dni. 

V jedálni prebiehal film o firme a zamestnancom boli odovzdávané lístky na folklórne slávnosti, na sekretariáte dostávali malý prezentačný darček a detičky sladkosti. 

Jednotliví vedúci pracovníci si postupne preberali návštevníkov v skupinkách a previedli ich kompletne celou firmou, všetkými výrobnými úsekmi od kováčne, cez obrobne, apretúru, povrchové úpravy, zlievareň, pece, montáž, automaty a CNC. 

Táto akcia sa stala medzi zamestnancami veľmi obľúbená, radi prichádzajú aj so svojimi deťmi, rodičmi, manželkami a manželmi každý rok sa pozrieť do priestorov firmy. Dňa otvorených dverí sa zúčastnilo 400 dospelých a 140 detí. 

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli a tešíme sa opäť o rok !

Galéria

Odmena za vašu vernosť

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania,…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Odmena za vašu vernosť

16. 4. 2018

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac   Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

18. 3. 2018

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky s názvom AQUATHERM PRAHA 2018.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články