Deň otvorených dverí

Zdielať

Dňa 20.6.2014 sa už tretíkrát sa konal na Myjave „Deň otvorených dverí“ pre zamestnancov SLOVARM a ich rodinných príslušníkov.

29. Sep 2017   Aktuality

Akcia bola opäť spojená s folklórnymi slávnosťami, ktoré bývajú 1x ročne v neďalekom amfiteátri Trnovce na Myjave a trvajú 3 dni. 

V jedálni prebiehal film o firme a zamestnancom boli odovzdávané lístky na folklórne slávnosti, na sekretariáte dostávali malý prezentačný darček a detičky sladkosti. 

Jednotliví vedúci pracovníci si postupne preberali návštevníkov v skupinkách a previedli ich kompletne celou firmou, všetkými výrobnými úsekmi od kováčne, cez obrobne, apretúru, povrchové úpravy, zlievareň, pece, montáž, automaty a CNC. 

Táto akcia sa stala medzi zamestnancami veľmi obľúbená, radi prichádzajú aj so svojimi deťmi, rodičmi, manželkami a manželmi každý rok sa pozrieť do priestorov firmy. Dňa otvorených dverí sa zúčastnilo 400 dospelých a 140 detí. 

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli a tešíme sa opäť o rok !

Galéria

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články