Aquatherm Nitra 2019

Zdielať

Výrobné spoločnosti Slovarm, Slovplast a Prematlak aj tento rok spoločne vystavovali na najväčšom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky na Slovensku a v Česku – Aquatherm Nitra.

1. Mar 2019   Aktuality

Na 20. ročníku odborného veľtrhu sa zúčastnilo 211 vystavovateľov zo siedmych krajín. V priebehu  štyroch dní navštívilo veľtrh takmer 15 000 návštevníkov z radov odbornej aj laickej verejnosti.

Spoločnou prezentáciou naše firmy v stánku s plochou 70 m2 dali najavo odbornej  verejnosti  príslušnosť k Energy Group. Spoločná prezentácia celej produktovej štruktúry Slovarmu a Slovplastu zasa ukázala, že sa nám podarilo nadviazať na dlhoročnú tradíciu výroby armatúr a plastových sanitárnych výrobkov na Myjave. 

Obchodníci zo Slovplastu predstavili návštevníkom novinky v ponuke – kovové umývadlové sifóny, WC sedadlo Ella s funkciou softclose a vyberateľnou detskou vložkou, veľký záujem bol o nový predstenový WC systém s pneumatickým ovládaním.  Slovarm sa zameral na ponuku zemných ventilov a nových rád vodovodných batérií. Prematlak predstavil ucelenú ponuku sortimentu tlakomerov a teplomerov, ktorú v súčasnosti, po spojení s Manomerom, vieme zákazníkom ponúknuť.

Cieľom účasti na takýchto odborných veľtrhoch je informovať odbornú verejnosť o nových trendoch a výrobkoch v našom sortimente, stretnúť sa sa s mnohými terajšími aj možnými budúcimi obchodnými partnermi na jednom mieste a v neposlednom rade aj získať informácie o zmenách v konkurenčných spoločnostiach.

Budúci rok sa odborný veľtrh Aquatherm opäť presunie na výstavisko do Prahy a naše spoločnosti tam určite nebudú chýbať.

 

Galéria

Vyhlásenie o zhode

Slovarm vydal vyhlásenie o zhode k antibakteriálnym WC sedadlám s obsahom striebra

Prečítať viac Zdielať

SLOVARM vystavoval na veľtrhu AQUTHERM Praha 2020

Slovarm na veľtrhu Aquatherm 2020 oficiálne oznámil zlúčenie so Slovplastom, predstavil svoje…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Vyhlásenie o zhode

28. 5. 2020

Slovarm vydal vyhlásenie o zhode k antibakteriálnym WC sedadlám s obsahom striebra

Prečítať viac   Zdielať

SLOVARM vystavoval na veľtrhu AQUTHERM Praha 2020

3. 4. 2020

Slovarm na veľtrhu Aquatherm 2020 oficiálne oznámil zlúčenie so Slovplastom, predstavil svoje rozsiahle portfólio a produktové novinky.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články