AQUATHERM 2016 – SLOVARM v Nitre aj v Prahe

Zdielať

Začiatkom roka 2016 sa naprieč Európou a Áziou konal medzinárodný veľtrh Aquatherm a ani tento rok tam nemohol výrobca armatúr z Myjavy chýbať.

23. Aug 2016   Aktuality

Po prvý krát sa SLOVARM na veľtrhoch prezentoval v novom pojazdnom stánku, vo februári v Nitre a v marci v Prahe. Návštevníci v ňom mohli vidieť kompletný výrobný program, vrátane výrobkov PEX-Therm, PP-R a vodovodných batérií. 

V centre pozornosti návštevníkov bol najdiskutovanejší výrobok poistný ventil TE-1847, ktorý má u inštalatérov a montážnikov veľmi dobré meno a patrí medzi najpredávanejšie výrobky SLOVARM. S malými odchýlkami sa vyrába už približne 40 rokov. V popredí záujmu sa stále drží aj uzatvárací šikmý ventil K-5083, ktorý si na predošlom veľtrhu odniesol cenu Najlepší domáci výrobok 2015. 

„Naša premiéra v novom pojazdnom stánku dopadla výborne, odprezentovali sme v ňom kompletný výrobný program, vrátane výrobkov Pex-Therm, PP-R a vodovodných batérií,“ konštatuje obchodný riaditeľ Ing. Igor Beňačka. 

„S návštevníkmi sme aktívne diskutovali na rôzne témy a rôzne výrobky. Napríklad o rozširovaní dimenzie šróbenia V-4300 a V-4301, ktoré od marca 2016 rozširujeme z dimenzie DN 32 do DN 50. Alebo sme komunikovali rozdiely medzi poistnými ventilmi, najmä rozdiely medzi ventilmi TE-2848, TE-2852 a TE-2850. Záujem zo strany návštevníkov nás teší, a sme radi, keď sa nám podarí vyvrátiť im nejaký zaužívaný mýtus, ktorý je mylný. Pomôžeme im tak narábať s našimi výrobkami správne, čo vplýva na status našej kvality,“ zhodnotil veľtrh Dušan Duga, referent predaja. 

Tohtoročný odborný veľtrh Aqua Therm Nitra a Praha, spoločnosť SLOVARM okrem iného využila aj na prezentáciu guľových ventilov rady Standard a kotlových vypúšťacích ventilov, ktoré dlhodobo patria do štandardného sortimentu. 

Veľtrhu sa firma SLOVARM a.s. nezúčastnila iba z dôvodu prezentácie výrobného programu, ale aj z dôvodu osobného stretnutia sa s obchodnými partnermi. Diskusie sa niesli v znamení trendov z oblasti vody a kúrenia, vývoj trhu tohto segmentu, jeho budúcnosť a smerovanie, a v neposlednom rade v znamení ďalšej úspešnej spolupráce. Dokopy sa oboch odborných veľtrhoch zúčastnilo 376 vystavovateľov a 34 231 návštevníkov.

SLOVARM na jesenných prezentačných dňoch na východe a severe Slovenska

Po jarnom „kolečku“ seminárov orientovaných na odborníkov z vodoinštalačnej a stavebnej oblasti,…

Prečítať viac Zdielať

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

SLOVARM na jesenných prezentačných dňoch na východe a severe Slovenska

21. 10. 2019

Po jarnom „kolečku“ seminárov orientovaných na odborníkov z vodoinštalačnej a stavebnej oblasti, sme sa zúčastnili aj tých jesenných. Osobný kontakt spojený s prednáškami je nepochybne tým správnym nástrojom na nové príležitosti na trhu.

Prečítať viac   Zdielať

Rekordná účasť na Dni otvorených dverí 2019

23. 7. 2019

Tohtoročný Deň otvorených dverí v spoločnostiach Slovarm a Slovplast navštívilo rekordných 750 návštevníkov.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články