AQUATHERM 2016 – SLOVARM v Nitre aj v Prahe

Zdielať

Začiatkom roka 2016 sa naprieč Európou a Áziou konal medzinárodný veľtrh Aquatherm a ani tento rok tam nemohol výrobca armatúr z Myjavy chýbať.

29. Sep 2017   Aktuality

Po prvý krát sa SLOVARM na veľtrhoch prezentoval v novom pojazdnom stánku, vo februári v Nitre a v marci v Prahe. Návštevníci v ňom mohli vidieť kompletný výrobný program, vrátane výrobkov PEX-Therm, PP-R a vodovodných batérií. 

V centre pozornosti návštevníkov bol najdiskutovanejší výrobok poistný ventil TE-1847, ktorý má u inštalatérov a montážnikov veľmi dobré meno a patrí medzi najpredávanejšie výrobky SLOVARM. S malými odchýlkami sa vyrába už približne 40 rokov. V popredí záujmu sa stále drží aj uzatvárací šikmý ventil K-5083, ktorý si na predošlom veľtrhu odniesol cenu Najlepší domáci výrobok 2015. 

„Naša premiéra v novom pojazdnom stánku dopadla výborne, odprezentovali sme v ňom kompletný výrobný program, vrátane výrobkov Pex-Therm, PP-R a vodovodných batérií,“ konštatuje obchodný riaditeľ Ing. Igor Beňačka. 

„S návštevníkmi sme aktívne diskutovali na rôzne témy a rôzne výrobky. Napríklad o rozširovaní dimenzie šróbenia V-4300 a V-4301, ktoré od marca 2016 rozširujeme z dimenzie DN 32 do DN 50. Alebo sme komunikovali rozdiely medzi poistnými ventilmi, najmä rozdiely medzi ventilmi TE-2848, TE-2852 a TE-2850. Záujem zo strany návštevníkov nás teší, a sme radi, keď sa nám podarí vyvrátiť im nejaký zaužívaný mýtus, ktorý je mylný. Pomôžeme im tak narábať s našimi výrobkami správne, čo vplýva na status našej kvality,“ zhodnotil veľtrh Dušan Duga, referent predaja. 

Tohtoročný odborný veľtrh Aqua Therm Nitra a Praha, spoločnosť SLOVARM okrem iného využila aj na prezentáciu guľových ventilov rady Standard a kotlových vypúšťacích ventilov, ktoré dlhodobo patria do štandardného sortimentu. 

Veľtrhu sa firma SLOVARM a.s. nezúčastnila iba z dôvodu prezentácie výrobného programu, ale aj z dôvodu osobného stretnutia sa s obchodnými partnermi. Diskusie sa niesli v znamení trendov z oblasti vody a kúrenia, vývoj trhu tohto segmentu, jeho budúcnosť a smerovanie, a v neposlednom rade v znamení ďalšej úspešnej spolupráce. Dokopy sa oboch odborných veľtrhoch zúčastnilo 376 vystavovateľov a 34 231 návštevníkov.

25 rokov Energy Group

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho…

Prečítať viac Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8.…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

25 rokov Energy Group

7. 1. 2019

Na sklonku roka 2018 oslávila Energy Group spolu so svojimi zamestnancami 25 rokov od svojho založenia. Slávnostný večer v Hoteli sv. Ludmila sa niesol v znamení vďaky, spomienok, oceňovania, príjemných stretnutí aj tanca.

Prečítať viac   Zdielať

Deň otvorených dverí 2018 spoločností SLOVARM a SLOVPLAST Myjava sa niesol v znamení futbalu

4. 7. 2018

DOD sa pre zamestnancov a rodiny z firiem Slovarm a Slovplast konal už po tretí krát. Piatok 8. júna 2018 sa stovky dospelých a detí stretli na futbalovom ihrisku na Turej Lúke, kde si užívali nie len pekné počasie, ale aj výborný guláš a množstvo atrakcií.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články