AQUA-THERM NITRA 2015

Zdielať

Slovarm a.s. sa so svojimi výrobkami v dňoch 10.2. – 13.2.2015 zúčastnil 17. medzinárodného odborného veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky v Nitre.

29. Sep 2017   Aktuality

Na veľtrhu sa zúčastnilo 160 vystavovateľov z 12 krajín a to zo Slovenska, Českej republiky, Chorvátska, Litvy, Maďarska, Nemecka, Poľska, Portugalska, Rakúska, Švajčiarska, Talianska a Ukrajiny. Celková výstavná plocha bola 7334 m2, z toho 61% domácich vystavovateľov a 39% zahraničných vystavovateľov. Výstavu navštívilo viac ako 18 300 návštevníkov. Počas výstavy sa konali konferencie na témy: VODA – TEPLO – VZDUCH – PLYN v nízkoenergetických domoch. 
Na výstave sme v súťaži Slovenský výrobok v roku 2015 organizovanej Slovenskou spoločnosťou pre techniku prostredia získali „Čestné uznanie za výrobok v roku 2015“ s naším výrobkom „ K-5083 šikmý ventil“. 
Prezentácia našej spoločnosti sa tešila veľkému záujmu, vďaka čomu sme získali nové kontakty pre spoluprácu.

Galéria

Odmena za vašu vernosť

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania,…

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

Najnovšie články

Odmena za vašu vernosť

16. 4. 2018

Zaregistrujte svoje body z nákupu

Prečítať viac   Zdielať

SLOVARM, SLOVPLAST a PREMATLAK = spolu na veľtrhu v PRAHE

18. 3. 2018

Po roku sa opäť na prelome mesiacov február a marec konal medzinárodný odborný veľtrh vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky s názvom AQUATHERM PRAHA 2018.

Prečítať viac   Zdielať

Pozrieť všetky články